Děkujeme čtenářce s nickem alminka, která se s námi podělila o svůj recept na hubnutí. Funguje i na vás? Pojďte si o tom popovídat.

Dobrý den, píšu Vám na dnešní téma-hubnutí.  Vždy jsem byla štíhlá jak proutek, hubnout jsem nepotřebovala, spíš naopak. To bylo asi tím, že jsem měla pravidelný pohyb. Jak venku, tak doma.

Ale s přibývajícím věkem přibývala i kila. Nějak moc jsem si je nepřipouštěla, ale byly docela znát. Při prvním porodu to bylo hrozné, byla jsem jak balón. Ale po porodu byla nějaká ta kilča dole, to jsem byla moc ráda. Při druhém těhu mi tak do smíchu nebylo, protože jsem nabrala snad 2x tolik. A po porodu jsem nezhubla skoro nic. Byla jsem bezradná, nevěděla jsem, co mám dělat. Když děti spaly, tak nastala moje chvíle, cvičila jsem pilates.

První viditelné účinky se dostavily už po 2 týdnech, když jsem opravdu nějaké to kilčo zhubla. Cvičení+péče o děti, nadělila vrásky, ale zbavila mě i přebytečných kil. Už jsem zase "bubeňour" jako jsem byla před porody. Péče o děti hubnutí maximálně pomáhá. Představte si to: Nakojit jednoho, nakrmit druhého, přiběhnout k uplakanému, přiběhnout k druhému, to je to nejlěpší a nejpřirozenější hubnutí na světě! A když se k tomu přidá pravidelné cvičení, tak zhubnete ani nemrknete.

Můj recept na hubnutí? Poříďte si děti a jejich péče o ně vás ihned připraví o nadbytečná kila :-) A když se k tomu přidá troška cvičení, tak to bude ještě lepší. Vyzkoušejte !  :-) Špatné nejsou ani pravidelné tůry do města pěšky, to se pak panečku hubne. Žádné diety podle mého nepomůžou tak, jako tyto "přírodní".

A na závěr posílám video, na kterém se snaží taky shubnout. Ale jestli jim to pomáhá, to nevím. :-) Nevhodné do 15-ti let ! ! !

Zdraví alminka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

A nejlepší dieta jsou rovnou dvojčata. To doporučuji já. :-)

Jakou dietu byste doporučily vy, milé ženy-in? Napište nám, jak se perete s nadbytečnými kily. Nebo žádné nemáte? I to je dobrý důvod, abyste nám napsala.

redakce@zena-in.cz

Reklama