Děkujeme první čtenářce s nickem Tee za hezký příspěvek k dnešnímu tématu. Doufám, že se k ní připojíte a přispějete také svou psí troškou do mlýna.

pupík

Za dva měsíce a tři dny budou našemu Bárnymu už čtyři roky. Je to kříženec jack russel teriéra a whipeta. A od toho se odvíjí jeho charakter, který jsem nikdy u žádného pejska neviděla.

Když byl malý ( dostali jsme ho v necelých 5 týdnech, jelikož se o něj matka nestarala. Asi ho i s bráškama a sestřičkama nechtěla - jejich otec jen od sousedů přeskočil plot a... ) neusnul nikde jinde, než s hlavičkou na mém srdci. Potřeboval slyšet jeho tlukot, což mu vydrželo do dnes..ano, spí s námi v posteli - veřejně se přiznávám - vždy podél mého těla s hlavou na hrudi.. :o) Mohu jen zdůraznit, že je to zároveň ekonomicky výhodná zahřívací dečka :o)

Je rychlý, je enormě rychlý, jelikož při vycházce předběhl už leckterého chrtíka, který mu vyhlásil závod. Je gumový - vyskočí kamkoliv -do našeho okna v přízemí ( bydlíme v baráčku) i kamkoliv pro zábavu. Miluje míček a piškoty - díky těmto věcem dobrovolně předvádí salta a skoky, které jsou leckdy nejasné v tom, jak se dokáže rozmotat.

Je to prostě pupík, bobek, brácha a kámoš, který je mým nejlepším přítelem. A vlastně..aby se na mě holky nezlobily..ještě má dvě kamarádky. Jack russel teriérku Nikitu a kříženku stafforda a whippeta..ale o té, až příště :o)

Čtenářka Tee..

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Váš pupík je nádherný, bobek, brácha a kámoš je kromě všech těchto roztomilých a titulů i nádherný pes. Že, milé čtenářky a ženy-in?

Napíšte nám také něco o nějakém voříškovi? Ale abychom nediskriminovali ostatní pejsky. Pokud nemáte voříška, ale psa, který stojí za příspěvek, odpustíme mu i rodokmen. Napište nám o svém milovaném psu.

na redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměníme balíčkem něčeho dobrého pro vašeho psího miláčka

Reklama