Ahoj redakce,
tenhle první byt jsem si našla na internetu ve středu, v pátek jsme si ho prohlídli a v sobotu jim volali, že to bereme, takové spontánní rozhodnutí. Musím říct, že první byt jsme si přítelem pořídili minulý rok (je to náš 1. byt) no a myslím si, že se nám to docela povedlo, na to, jak to tam  vypadalo předtím. Sice jsme neměli moc finančních prostředků, ale to je asi u každého stejné v dnešní době. Nejprve půjčka na byt a pak i na předělání. Hned na začátek musím říci, že to ještě není tip top, ale nám to stačí a až jednou budou koruny, tak se dodělá zbytek jako jsou okna, koupelna, pokojíček, je tam zatím jen pracovna. Máme byt 3+1, necelých 60m2.
Posílám vám fotky kuchyně, jak to měla ta rodina před námi, a pak naše. Nelekněte se, máme rádi barvičky a tak to je i trochu vidět:o) Jen co neuvidíte je, jak jsme se tu mordovali dva měsíce hned po práci od dvou do jedenácti do večera, museli jsme osekat staré zdi i s děs tapetami. Ale doufám, že výsledek se vám bude aspoň trošku líbit.
Vše jsme dělali sami jen já, přítel a taťka, takže nějaké detaily hodné mistrů moc nečekejte. No a pokud se budeme někdy stěhovat, tak aspoň už vím, na co se mám připravit. 

Martina C


MiláMartinoC,
děkujeme, že jsme mohly nahlédnout do vaší kuchyně.
V každém případě prokoukla.
Reklama