Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Romca 2 a jak už titulek napovídá, není ani tak o ní jako o příteli, který chce dobře vypadat za každých okolností. Hezké počtení

Krásné ráno, redakce a ži-nky. Dnes je určitě zajímavé téma, protože si myslím, že většina žen to řeší. A nejen  žen. Dokonce si myslím, že muži to řeší ještě víc. Alespoň já mám ve svém okruhu známých spoustu mužů, kteří musí mít super vybavení, jinak by se znemožnili. Pane bože, vyjet na kopec v pět let starých lyžích? To budu všem pro smích. Přitom jsem přesvědčena, že to stejně nikdo nepozná, pokud v tom oboru není opravdu odborníkem.

Nejvíc mě „baví“ některé mé kamarádky, které vyjedou na hory jednou za rok na víkend nebo maximálně na týden a musí mít k tomu účelu nové vybavení. Nebo alespoň oblečení. I když lyžovat pořádně neumí, potřebují si honit triko alespoň vizáží. Stojí to sice hromadu peněz, ale přes to vlak nejede.

Bohužel tak nějak podobně je na tom i můj přítel. K lyžování se dostal teprve nedávno, vlastně až se mnou, ale kam se na něj hrabu s vybavením. Je tak trochu sportovní snob a kydž se do nějakého sportu pustí, nelituje peněz za výstroj a výzbroj. Když jsem mu říkala, že je to zbytečné, že by si mohl pro začátek lyže půjčit, nechtěl o tom ani slyšet. Přece se neobuje do bot, které měl někdo před ním na sobě? To by nevydýchal. Budiž. Docela slušně vydělává, tak doufám, že to nebyly vyhozené peníze. Že ho to chytí a bude se v lyžování zdokonalovat a ne jen dobře vypadat.

Já jsem hlavně pro bezpečnost. Mít dobře seřízené vázání, helmu, páteřák. V tom horském mumraji, který panuje třeba v Krkonoších, nikdy nevíte, který cvok vás sejme. Už se mi to mockrát vyplatilo.

Přeji vám krásné a hlavně bezpečné sportování

Romca 2

Milá Romco2, přesně takového jsem měla švagra. Ten musel mít všechno speciální njene při sportu, ale i když potřeboval přivrtat poličku.

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Podělíte se s námi také o své zkušenosti s oblékáním při sportu?

  • Věnujete se i v zimním období nějakým sportům? Jakým?
  • Dbáte na to, abyste byla IN? Jak vypadá vaše výbava? Jak často ji obměňujete? Musíte mít všechno barevně sladěné? Jak moc důležité je pro vás sportovní oblečení?
  • A co sporty „sálové?“ Chodíte do posilovny, na jógu, aerobik, nebo se věnujete jiné pohybové aktivitě?
  • Jaké oblečení ke svému sportu potřebujete? Je pro vás důležité, jak při sportování vypadáte?
  • Dává vám oblečení pocit sebejistoty?
  • Už jste si kvůli sportu koupila něco hodně drahého na sebe?
  • Pomáhá vám oblečení zvednout sebevědomí? Pomáhá vám k lepším výkonům?

Budu se těšit na vaše příspěvky a třeba i na fotky vašeho sportovního vybavení na adrese: 

redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy za svůj příspěvek?

Balíček revitalizační kosmetiky Planet Spa od Avon, který obsahuje, čistící krém, pleťovou masku a ampule pro regenaraci vaší pleti

dárek

 

Reklama