Přítel mi znásilnil dceru

„S Karlem jsem si prožívala peklo - byla jsem jako v kleci a nemohla rozhodovat vůbec o ničem. Žila jsem tedy pro naši dceru Martinu, tenkrát jsme byly nejlepší kamarádky. Když si Karel našel milenku a rozvedli jsme se, bylo to pro nás pro obě vysvobození.

Karel nám musel nechat byt a platil i slušné alimenty. Když jsem k tomu přičetla svůj plat zdravotní sestry, nežily jsme si s Martinou vůbec špatně.

Asi po roce, Martině bylo třináct, se mi stalo něco, s čím už jsem nepočítala - zamilovala jsem se do Juraje! Co zamilovala, zbláznila jsem se do něj jako malá holka! Byl prostě skvělý, pozorný, nikdy na mě nekřičel jako Karel, zahrnoval mě láskou, začal mi navracet sny, které jsem už dávno pohřbila. Krom toho to vypadalo, že si rozumí i s Martinou. Kupoval nám oběma dárky, Martině pomáhal s domácími úkoly a její prospěch ve škole šel nahoru.

Přítel mi znásilnil dceru

Všechno bylo tak krásné, že jsem svolila, aby se k nám Juraj nastěhoval. Už bylo načase, v domácnosti jsme potřebovali muže, už jen proto, že Karel občas přišel a dělal scény - Juraj ho ale nekompromisně vyhodil.

Prožívala jsem s Jurajem jedno z nejkrásnějších období mého života, jak jsem ale později zjistila, ne tak Matina. Namísto nového skvělého táty jsem jí nastěhovala až pod nos pedofila!

Ve škole mě upozornili, že se Martina zhoršila a přestala o sebe dbát, přikládala jsem to ale jejímu rozchodu s chlapcem ze třídy. Martina začala být hodně zamlklá, už se mi nesvěřovala. Několikrát jsem se s ní kvůli tomu pohádala a Juraj se jí vždy zastal - byl k ní laskavý, jako by byl její vlastní otec... Bože, prý devadesát procent matek o znásilňování svých dětí ví, já patřila k těm naivním deseti procentům.

Přítel mi znásilnil dceru

Všechno rozetnula Martina pokusem o sebevraždu - podřezala si žíly na zápěstích...

Teď sedím v čekárně v nemocnici, modlím se a nevím, co bude dál. Zjistila jsem, že Juraj Martinu znásilňoval pokaždé, když jsem měla v práci noční službu. Jak něco takového mohl někdo tak zdánlivě dokonalý jako Juraj udělat??“


Probere se Martina, nebo se jí sebevražda podařila? To se dozvíte dnes večer (ve čtvrtek 20. srpna 2009 ve 20.05 hodin) na TV Barrandov v pořadu Ako som prežil - Dokonaly muž!

 

Séria dvanástich hraných filmov inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré tragicky zasiahli do súkromia viacerých ľudí. Prežité hraničné situácie a chvíle, ktoré sa nedajú vrátiť späť, sú previerkou statočnosti hrdinov. Ich príkladná ľudskosť môže byť inšpiráciou pre nás ostatných... Slovenský seriál TV Joj (2009).

Fotografie: Archiv TV Barrandov

Vyhrajte set-top box!

TV BarrandovMy jsme pro vás připravili s TV Barrandov letní soutěž s pořadem Ako som prežil - sledujte tento poutavý pořad každý čtvrtek od 20.05 na TV Barrandov a přijďte potom odpovědět na naši soutěžní otázku, na níž se odpověď dozvíte právě v odvysílaném dílu. Přesný čas vysílání se může v průběhu soutěže měnit.

Pokud budete mít na konci soutěže všechny odpovědi správné, máte šanci vyhrát jeden ze tří set-top boxů, nebo některý z dalších dárkových balíčků od TV Barrandov!

Další soutěžní články

Bojím se, že mi v porodnici dali cizí dítě
Zpověď: Kvůli synovi jsme na dlažbě...
Tvrdí, že není pedofil. Mám mu věřit?
Jdi na potrat a nech mě!
Martin je v pohodě, modřiny mám z práce. Vážně...
Smrt, nebo dítě? Těžká volba...
Před rokem jsem přišla o syna

 

Napadá vás, jak se takové situaci bránit?

Reklama