Naše čtenářka s nickem Samečka není ani zapálený milovník technických skvostů, ani zarytý opůrce telefonů. Nejvíc oceňuje možnost záchrany zdraví a života, když je telefon po ruce v nouzi nejvyšší

Haló, dobrý den, milí volaní!

Nejsem ani zapálený milovník technických skvostů, ani zarytý opůrce telefonů typu „telefon je jako oheň - dobrý pomocník, ale zlý pán“. Můj postoj k telefonu je neutrální. Protáčím panenky, když vidím mládež, která je schopná vstoupit do silnice s očima přilepenýma k displeji a vrážející na chodnících do normálních smrtelníků. Oceňuju ale možnost záchrany zdraví a života, když je tento přístroj po ruce v nouzi nejvyšší. Milé mi přijde chytit si do ruky to štěstíčko, když se z telefonu ozve „Máte zdravého chlapečka“, což se nám před lety povedlo. Holt, jsou chvíle, kdy i telefon dostane pusu! 

Nejsem velký pisatel a diskutér. Já jenom: Kamarádka Eliška nemohla sehnat práci, chodila různě na brigády a toužila po chytrém telefonu. Konečně si na něj našetřila .Jaká slast!!! Nosila ho všude u sebe, aby jí ho, nedej bože, někdo nečmajznul.

Ne dlouho - jednou si sedla na záchod a telefon jako rybka vypadl ze zadní kapsy a ladně vklouzl do nevábné tekutiny. Už to nerozchodil.

Moje sestra zase spáchala trestný čin ublížení na zdraví. Přijela pouť a moje drahá sestřička zavelela :“Už máme děti, můžeme se znovu kolotočovat bez toho, aby na nás lidi čuměli jak na blázny. Jsme důstojný doprovod!“ Načež se přikurtovala k takové té lavici, hlavou jsi hned dole a hned nahoře...Telefon měla v kapse u bundy, kapsu rozepnutou. Při třetí otočce na vrcholu telefon vyletěl ven a  trefil kolotočářku! Střet přežili oba aktéři.

Mějte hezký den, Samečka

Milá Samečko, to jsou dobré příhody...i když každá s jiným koncem

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in, vyjádříte se také k tomuto tématu?

  • Jak využíváte svůj telefon?
  • Pokud máte „chytrý“ telefon,  využíváte aplikace?
  • Jaké konkrétně? Jaké vám usnadňují život a jaké máte pro zábavu?
  • Kterou aplikaci využíváte nejčastěji?
  • Kterou považujete za nejužitečnější?
  • Jak často telefony měníte? Musíte mít vždycky poslední novinku?
  • Kdo má u vás v rodině nejlepší telefon?
  • Jaký telefon mají vaše děti? Jsou náročné, nebo se nachají „odbýt“ zděděným přístrojem po rodičích, či starších sourozencích.
  • V kolika letech měly svůj první mobil?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama