Hádejte, kdo to je pro naši čtenářku Lanu? Samozřejmě její maminka, a my jí za příspěvek o ní děkujeme.

Milá redakce, dnešní téma mě oslovilo, protože zrovna v neděli na Svátek matek jsem mamince říkala, že je můj poklad a má největší životní výhra.

S maminkou máme úžasný, kamarádský vztah. Na základní škole jsem měla spoustu kamarádů a kamarádek, ale přece jen bylo něco, co mně trochu záviděli - a to mou báječnou mamku a náš vztah spolu. Hodně kamarádů a kamarádek k nám domů často chodilo a někdy mi připadalo, že si jdou spíš popovídat s mamkou. Každý měl a má moji mamku rád.

Později na srazu naší třídy mně to také potvrdili. Prý mi vždy záviděli mojí báječnou mamku a těšili se na ní, když šli k nám na návštěvu.

Na mé mamince obdivuji to, že je velmi citlivý a nezištný člověk a má dobré srdíčko. Vždy ráda pomůže - buď radou či skutkem -  a je připravena pomoci druhým v těžkých chvílích. V dnešní době, kdy se dost lidí stará především o sebe, mi připadá jako pohádková víla.

Já sama ještě nemám děti, ale chtěla bych být takovou mámou, jako moje maminka - mámou s velkým M. Mám ji moc ráda za to, že je právě taková, jaká je.

Celé redakci přeji krásný květnový den,

Vaše čtenářka Lana

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Myslím, že takovou vlastnost - být dobrou matkou - musíte určitě zdědit. Děkujeme za pěkné vyznání na dnešní téma Moje máma.

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Také se můžete pochlubit? Nebo máte něco, co vás ve vztahu k matce trápí? Svěříte se nám? Dnešní téma je tu od toho

Své příspěvky posílejte na adresu redakce@zena-in.cz

Soutěž: Lenka Termerová

 

 

Reklama