a tak trochu se za něj stydím, píše čtenářka s nickem turkmichaela. Ale slibuje si, že po svatbě, až se jí změní příjmení, to bude jiné. Začne pěkně od začátku a bude trénovat dokonalý podpis

Nevím, kde je chyba. Po rodičích jsem zdědila písmo jako kocour. Kdykoliv se kamkoliv podepíšu, vypadá to prostě hrozně. Né že by se můj podpis nedal přečíst, to ne. Přávě že naopak, můj podpis vypadá jako od prvňáčka a tak trochu se za něj stydím :( Když se s tím snažím něco udělat, je to ještě horší. Už se těším, až se mi po svatbě příjmení změní. To bude jiná!

Začnu hezky od začátku a natrénuju si podpis přímo dokonalý :D Tak jako jsem to dělala, když jsem byla malá a myslela jsem si, že se ze mě stane slavná hvězda.
Pamatuji si, že když jsem byla ještě hodně moc malá (5let), podepisovala jsem se místo svého jména Míša ,,Aším,, A každý se mi kvůli tomu smál :D

Jednou, když sem zapomněla dát podepsat úkol rodičům, měla jsem takový strach z poznámky, že jsem se rozhodla, že si úkol podepíšu sama. Dopadlo to katostrofálně- maminčině podpisu se to nepodobalo ani náhodou :D Ale měla jsem štěstí. Paní učitelka nejspíš byla slepá, nebo uviděla v mých očích takový strach, že po tom, co se na podpis podívala, radši odešla k další lavici. Od té doby jsem si samozřejmě dávala na podepsání úkolů vetší pozor a víckrát se mi to naštěstí nestalo.

Párkrát mi dokonce neuznali podpis na poště, když jsem podepisovala trvalý příkaz.

Nejhorší věc, kterou jsem kdy podepsala, byla sázka se třemi mými kamarádkami. Nevím, koho to napadlo, nebo kdo k tomu přišel. Každopádně šlo o to, stoupnout si na dnech našeho města na připravené jeviště a před přihlížející ,,diváky,, zazpívat písničku mé oblíbené skupiny Nightwork ,,Já jsem gay,, Samozřejmě se to neobešlo bez trapásku a od té doby mám z hromadných vystupování panickou hrůzu.

turkmichaela

To určitě nejste sama, já bych mohla vyprávět

Jak jste na tom s podpisem vy, milé ženy-in? Líbí se vám váš podpis? Jste na něj pyšná? Musela jste ho trénovat, nebo vám „šel“sám od sebe?

Už jste někdy napodobila podpis rodičů? Prasklo to?

Podepisujete se čitelně, nebo uměleckým „klikyhákem“.

Jak jste si zvykala po svatbě na nové příjmení? Nikdy jste se nespletla při podpisu?

Napište nám, na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama