Vypadá to jako postesk, ale čtenářka s nickem Ferdulka už se naučila se svým podpisem zacházet, a i když je nečitelný, vypadá stále stejně.

Dobré ráno!

Když srovnám svůj podpis třeba ještě na nové občance, když jsme se před 8 lety stěhovali, a teď, je to něco diametrálně jiného.Tehdy jsem se s ním ještě malovala, byl čitelný, no nádhera.

Teď asi jen kdo ví, jak se jmenuji příjmením, uhádne z podpisu kýžená písmenka.

V práci podepisuji některé dny třeba i 30 účtenek za regulační poplatky svým jménem, a tak to musí fičet, tam na žádné malování není čas.Tak tomu podpisu už odpovídá i podpisový vzor na platební kartě (ještěže teď už se účtenky vesměs nepodepisují) a jaký mám vzorový podpis v bance už vůbec, si netroufám odhadovat :o).

Pak také podpisuji oběma dětem každý týden žákovskou knížku,sem tam nějakou tu omluvenku, ale musím říct, že ač už nečitelný, je tak nějak stále si podpis podobný v současné jeho verzi, což je asi to hlavní.

Manžel má podpis téměř stejný jako jeho tatínek, tak nevím, jestli „odkoukal“, nebo prostě to tak vyplynulo.

A dobře si pamatuji podpis svého tatínka, svého času jsem ho uměla dobře napodobit :-o) a myslím, že ho měl stejný až do konce.

Hezký den všem

Ferdulka

Milá Ferdulko, také si pamatuji podpis tatínka. I jeho písmo. Psal zvláštním spůsobem. Malými tiskacími písmeny, které uměl je tak zajímavě spojovat, že to bylo nesmíně úhledné i čitelné

Pozn.red.text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s podpisem a podepisováním vy, milé ženy-in? Je váš podpis hezký, čitelný a jste na něj hrdá? Je jenom hezký, ale nečitelný? Podepíšete se vždycky stejně, nebo vám to dělá potíže? Uměla jste napodobit podpis rodičů? Litujete nějakého svého podpisu? Který podpis byste nejraději vzala zpátky? Máte nějakou zajímavou příhodu s podpisem, písmem, a podepisováním?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama