Je sobota ráno, probouzíte se a plánujete si, jak půjdete nakoupit, poohlédnout se po nějakém novém hadříku, nových botách, ozkoušet novou voňavku a přitom si možná i vybrat nový šperk.*

Drahá polovička jistě půjde ráda s Vámi nakoupit proviant, ovšem ten zbytek? Nebaví ho to a ani vy si to neužíváte – zkoušení těch pravých kousků do našeho nového šatníku trvá příliš dlouho, probůh – copak Ti boty nepadají z police, hele – musím ven, tady se dusím, ale jo, tohle ti taky sluší…

Řešení se nabízí: odložte ho! Zanechte jej v ráji pro muže, kde si ho potom vyzvednete.

Respektive, Vy ho neodkládejte – ale založte takový nějaký klub, který umožní mužům, jež si neumí sami najít zábavu, ale zároveň nechtějí být sami doma, nebo nemají dost trpělivosti při vašich nákupech, trávit smysluplně podle jejich měřítek čas.

Chápejte, žádná hospoda, ale něco jako anglický klub v moderním pojetí. Třeba umožníte mužům v sobě odhalit skryté vlohy při různých kurzech – zjistí, že kromě betonu se dají namíchat i jiné koktejly, že pro zavěšení obrazu je třeba hmoždinky, že moderní umění nekončí kubismem nebo že králíka z klobouku nemusejí tahat jenom kouzelníci.

A nebo taky umožníte mužům jen tak ležet na kanapi s držátkem na noviny, aby si nerušeně odpočinuli, nebo zajezdili s vláčky či autodráhou.

Podnikání zdar!

* Není nutno vše zvládnout o jedné sobotě :-))))  

Za mohutného přívalu podnětných rad svého manžela přeci jenom nakonec dala dohromady

       
Reklama