píše na dnešní téma čtenářka s nickem Romca2. Proč se nenechá stříhat od ní, jak je u nás dobrým zvykem, to se dočtete v jejím příspěvku

Milá redakce, dnes je zajímavé téma. Už jsem se bála, že tady nikdo nenapíše názor, že je důležitější to, co má chlap v hlavě, než to, co má na hlavě. Já plně souhlasím s paní Irenou Vavruškovou, že to spolu souvisí a inteligentní muž se stará stejně o svůj vzhled jako o intelekt.

Dnes to tak nějak k sobě patří, a chlap, který by o sebe nedbal, by těžko našel uplatnění v dobrém zaměstnání.

Vůbec si nedokážu představit, že by si můj partner denně nemyl vlasy. Má výhodu, že jsou krátké, takže při každé sprše je rovnou „vezme“ šamponem a nemusí je ani fénovat. Promne ručníkem a za chvíli jsou suché. Ráda se jeho vlasů dotýkám, ráda mu do nich dávám pusy. Hlavně teď na jaře, když jsou voňavé čerstvým vzduchem a sluníčkem.

A ještě k tomu domácímu stříhání. Obdivuji ženy, které si na to troufnou. Možná to jde, když jsou vlasy vlnité a nějaký ten zub se v nich ztratí, ale můj partner má vlasy rovné a tmavé, takže by byla každá nerovnost hned vidět.

 Jsem raději, že na sobě nešetří a chodí k profesionálním kadeřníkům. Vždyť i v mužské účesové tvorbě jsou zajímavé trendy a je fajn, když se to dá využít. Vždycky, když přijde od kadeřnice, mile mě překvapí, jak mu to sluší.

Romca2

Milá Romco2, děkuji za názor a zárověň sympatickou tečku za dnešním tématem

 

Reklama