Některé ženy nemají nic proti tomu, když jejich nový přítel má dítě z předchozího vztahu. Někdy ale litují, jelikož expartnerky umí život pěkně znepříjemnit. U Kláry je tomu naopak, bývalá jejího partnera je skvělá ženská, jak zjistila, a to jí velmi vadí.

„Hned při první schůzce mi o svém malém synovi řekl. Vysvětlil mi, že se s bývalou rozešli krátce po porodu. Tehdy mi to nevadilo. Říkal, jak mají vše vyřešené a oba se snaží být hlavně skvělými rodiči. Přišlo mi to hezké, že spolu dva lidé vycházejí kvůli dítěti, tak by to mělo být. To jsem ale nevěděla, jak moc intenzivní „rodičovský“ vztah spolu mají,“ popisuje Klára.

watch

Nenechte si ujít:

Ta zprvu byla nadšená, jak vše fungovalo. Ve všem si vycházeli vstříc, malého Sebastiána si Klára oblíbila a ani jeho maminka nebyla žádná mrcha. „Docela jsme si sedly. Postupem času jsem si začala všímat, že k sobě bývalí partneři mají opravdu hodně blízko. Z toho jsem nervózní.“ Klářin partner ji vždy ujišťoval, že mezi ním a bývalou již nic není, kromě kamarádství. Klára se snažila vše chápat, mají přeci spolu syna.

„Jsou neustále spolu. Chodí společně navštěvovat své rodiny, jezdí na výlety, nakupují pro malého věci atd. Sice mě vždy pozvou, ale já si vždy připadám jako páté kolo od vozu. Oba jsou na mě moc milí, ale já se necítím dobře.“ Kláře vztah jejího přítele a jeho bývalé začíná vadit. „Miluju ho, ale začínám mít pocit, že jim stojím v cestě, ač oba tvrdí, že to tak není.“  

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také: