Čtenářku Daturu bral na sportovní utkání její otec, ale krom krasobruslení se nikdy na žádný sport v televizi nedívala. Díky Daturo za příspěvek.

Dobré slunečné odpoledne,

původně jsem si myslela, že lásku ke sportu ve mně chtěl vypěstovat můj otec. Byl fotbalovým rozhodčím a každou neděli si mě bral, prý jako maskota na utkání, které pískal. Prý by mu nikdo neublížil , když vede za ruku malou holku. Až po jeho smrti mi matka uvedla všechno na pravou míru. Bral si mě, aby mohl po zápase zapadnout do hospody. Měla jsem tam malinkatý pulitřík /samozřejmě na limču/ a pokaždé žloutkový věneček.

Se sportem jsem koketovala na základce. S kamarádkou jsme chodily na sportovní gymnastiku a sem tam jsme zazářily na okresních i krajských přeborech. A tím můj aktivní vztah ke sportu končí.

Vzpomínám ale na to, jak mě vždycky jako malou sousedka pozvala na televizi, když bylo krasobruslení. Když bruslili Romanovi nebo Hanka Mašková, ani jsem nedýchala.

Dnes už se na sport nedívám a mám výhodu, že ani můj muž ne, tím totiž odpadá spor o program v televizi. Zato moje dcery sportují o stošet. Jedna má plnou vitrínu medailí z tenisu, druhá miluje posilovnu a kolečkové brusle.Tak snad jim to vydrží déle než mně.

Zdraví Datura  
Text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak to máte se sledováním sportovních televizních přenosů.

  • Jak vy snášíte sportovní TV přenosy?
  • Vadí vám, že je sleduje váš muž?
  • Nebo jste náruživější divačka?
  • Máte nějakou veselou historku ze sledování přímých přenosů?
  • Rozešla jste se kvůli tomu s nějakým klukem?
  • Máte nějaké rituály s tím související
  • Jaký máte na tento fenomén názor?

A otázek se nabízí mnoho dalších, pokud vás napadají odpovězte nám na ně do mailu

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás kolem 16. hodiny odměním a pošlu ji dle jejího výběru buď kytku, nebo sladkou odměnu.

Reklama