S obdivuhodným nadhledem se s s loňskou velikonoční patálií svého mužíčka vypořádala čtenářka Petra. Doufejme, že ji letos nepotká to samé.

Dobrý den,nijak to s Velikonocemi nepřeháním.Udělám normální týdenní úklid,vystavím dceřiny ozdůbky,nabarvím pár vajec.Ovšem můj manžel má vztah k Velikonocům velice kladný.Loňské si velice užil.Vyrazil v 9 ráno na pomlázku.Ve 3 hodiny odpoledne mi volala kamarádka/moje,ne jeho/,že se usadil u nich v obýváku,ať se o něho nebojím.To samé v 9 a ve 12 večer.Pak už jsem odpadla.V 5 ráno mě vzbudil telefon.Volala tchyně,že můj mužíček spí na autobusové zastávce a nemůže ho vzbudit.Musela jsem pro něj.Představte si 50kilovou ženu,jak táhne domů 100kilového chlapa. I tak se dají oslavit Velikonoce.

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

 

Dnes posíláte příspěvky na téma: Jaký máte vztah k Velikonocům?

Všude kolem nás vládne už po nějaký čas velikonoční nálada. Pro někoho příjemná, pro jiné stresující. V každé rodině panují jiné tradice, jiné zvyklosti..., a v některé třeba i žádné.

Vztah k Velikonocům (stejně jako třeba i k Vánocům) si přinášíme už od dětství. A stejně tak i naše děti si pak tento vztah ponesou dál ve svém životě.

Není jednoduché vymyslet originální téma v souvislosti se svátky, které se rok co rok opakují. Na druhou stranu jsou rok co rok originálnější vaše příběhy a názory. Těšíme se na ně, stejně jako na blížící se Velikonoce.

Napište nám o svém vztahu k velikonočním svátkům, o tom jak a s kým je prožíváte, zda dodržujete rodinné tradice či nikoliv, zda už máte vymeteny pavučinky, zda už máte nazdobeno a nebo za sebou zamknete dveře a ujedete pryč.

Příspěvky posílejte na redakční e-mail redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší odměníme krásnou „jarní“ knihou“ - Velká kniha o bylinkách

 

kniha

Reklama