Jsou to ve většině případů muži, kteří se stěžují, jak se po porodu jejich partnerka změnila. Jak přibrala, nemá chuť na sex a celkově je jiná. Ovšem není to očividně problém jen něžného pohlaví. Renáta je novopečenou maminkou, ona však poporodní „transformací“ neprošla, za to její manžel ano.

muž

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Renáta se seznámila se svým manželem v posilovně. Oba patřili do té skupiny lidí, kteří na sobě tvrdě pracují, aby vypadali, co možná nejlépe. Renátu manžel zaujal na první pohled. Byl kombinací božsky krásného Adonise a svaly oplývajícího Herkula. Po pár týdnech už byla ruka v rukávě a oni tvořili překrásný pár. Za tři roky měli svatbu a následovalo narození syna. Právě porod vše změnil. „Vždy jsem si říkala, že až jednou budu mít dítě, nechci patřit do té skupiny matek, které se o sebe přestanou starat a mají místo mozku dudlík. Je to podle mě důležité, aby žena vypadala dobře a čas? Ten se vždy najde. Umýt si vlasy a nanést řasenku dlouhé hodiny opravdu nezabere. Jednoduše, chci být neustále pro svého partnera atraktivní.“ Ač Renáta svému slibu dostála a i po porodu o sebe pečuje, tak právě její manžel se stal onou zanedbanou ženou, která myslí jen na dítě a vše ostatní jde stranou.

Když máš doma šílence, tak si pořiď milence.
Halina Pawlowská

Zdroj: www.citaty.net

„Je to šílené. Měla jsem vedle sebe téměř boha, krásného, upraveného, který byl opravdovým drsným chlapem. A teď? Mám doma „cuchtičku“, která tloustne, neustále se jí něco nelíbí a ani se mnou nechce spát. Stal se tím, kým já nechtěla být.“

Renáta je zoufalá. K čemu je její snaha vypadat dobře? „On si mě vůbec nevšímá. Dřív mě neustále chválil a toužil po mně. Teď jsem ráda, že dostanu pusu, když přijde z práce domů. Sex máme jen z povinnosti, to si ještě o to musím říct. Ani sexy prádlo, které ho dřív dostávala do varu, nezabírá. Samozřejmě jsem mu to řekla, ale prý je stále stejný.“ Mladá maminka už to pomalu vzdává. Její prosby a tužby jsou stále nevyslyšeny.

„Do budoucna mi asi nezbude nic jiného, než si najít milence. Tak jako to dělají muži, když mají doma partnerku, kterou je nyní můj manžel. Je to sice smutné, ale pokud nebudu mít na vybranou. Rozbíjet rodinu nechci, ale i já si chci připadat milovaná a chtěná, což momentálně opravdu necítím. Co nemám doma, to si holt budu muset najít jinde…“ Má jasno Renáta.

Čtěte také:

Reklama