Děkujeme za další příspěvek o zajímavém koníčku, který nám poslala čtenářka s nickem Kometa. Je nejen o koníčku jejího manžela, ale i tom jejím. Dokonce nám své lásky vyfotografovala.

Milá redakce, posílám vám přispěvek

Už když jsem se seznámila se svým manželem, jeho největším a snad i jediným koníčkem byli veteráni. To doslova všechny. Mezi takovou spoustou krasavců má ale samozřejmě svého favorita, kterého vlastní. Je to Velorex jinak řečeno hadrák.

Velorex

Určitě znáte z našich českých filmů Vrchní prchní, Homolka a Tobolka. Naučil se to renovovat. I přes to, že je Velorex potažen látkou, přesně řečeno koženkou, nic nebránilo mému muži naučit se šít veškeré plachty i se střechou na tento stroj.

Jezdívali jsme spolu hodně na srazy hadráků. Největší sraz se koná i u nás a díky mému muži a jeho bratrovi se dostalo naše malé městečko do Guinessovy knihy rekordů. Dnes s dětmi už to tak často nejde, přesto ale vezmeme auto a na nějaký sraz se zajedeme kouknout.

Pohltilo mě to také dokonale, ale přes to se nevyrovnám svému muži. Mám ráda ty lidi, se kterými se setkávám. Když má volno, je v garáži a šije potahy na nějakého chrousta - tak to říká.

Jeho největší pýcha je velorex pikap, kterých bylo vyrobeno pouze 10 ks prototypů a on má toho druhého. Moc se těším na renovaci. Jsem ráda, že můj muž má takového koníčka a nejvíce mě mrzí, že je to hodně drahý koníček, takže renovace jde hodně pomalinku. Cítím se moc dobře mezi lidmi, kteří mají stejnou zálibu jako my.

Kočičky

Po nějaké době jsem manžela přemluvila ke koupi kočičky a založili jsme si chovatelskou stanici. Když to shrnu, tak můj muž má koníček Velorex a já kočky čtyřnohé. Nemohu nenapsat, že jeho největší koníček je rodina, ale myslím si, že všichni víme, o jakém tipu koníčků mluvíme.

Přeji vám krásný den Kometa

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Ten Velorex je opravdu nádherný a kočička samozřejmě taky. Je to fajn, že se takhle krásně doplňujete. Ať vám to vydrží.

A co vy, milé ženy-in? Nepochlubíte se také s nějakým svým koníčkem? Máte společné zájmy se svým partnerem? Nebo každého baví něco jiného, ale respektujete se. Jak je to u vás? Napište nám o svých zájmech. Čím se baví váš manžel ve volném čase? A čím vy?

pište na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama