Syn čtenářky Kebulkyevulky se narodil vážně nemocný. Čtenářka s ním ale nemůže kvůli pracovním povinnostem trávit tolik času, kolik by si oba přáli. Posílá mu za to omluvu...

S vážnou nemocí se narodil syn čtenářky Kebukyevulky Miloušek. Tohle je omluva pro něj.


Všechny Vás milé ženy zdravím
Ne, nebudu se omlouvat žádné kamarádce, ani manželovi, ani rodičům, nýbrž svému synovi, ano, čtete dobře.

Můj milovaný Miloušku, chtěla bych se ti omluvit, že kvůli práci s tebou netrávím tolik času, vím, jsi ten nejbáječnější kluk na světě a vím, že osud k tobě byl velmi nespravedliví, díky tvé nemoci nemůžeš dělat to co ostatní. Tvoje nemoc ti vzala skoro celé dětství, dětství, které trávíš v nemocnici. Když jsi byl u mě v bříšku, byla jsem sobec i když jsem věděla, že se narodíš nemocný, chtěla jsem tě, strašně moc, ty nevíš proč jsem to udělala. Až jednou budeš veliký, všechno ti vysvětlím, tvůj bráška mě opustil, nestačila jsem mu říct, jak strašně moc jsem ho milovala. Tobě jsem to chtěla říkat každičký den a to se mi splnilo, mám tě a jsi můj, můj chlapeček. Jsi moje štěstí a já jsem ochotna za tebe zemřít, kdykoliv. Jsem připravena ti okamžitě darovat ledvinu, kterou budeš v potřebovat, to už víme, jen doufám, že to s tě mi nemocnými, ještě chvíli vydržíš, ně kvůli mě, ale kvůli sobě. Nikdy nebudu litovat, že jsem tě přivedla na tento svět, nikdy, jen doufám a modlím se, abys jednou neproklel ty mě... Miluji tě a dýchala bych za tebe.

A co závěrem, nezapomeňte každý den děkovat, že máte zdravé děti, nezapomeňte na ty které takové štěstí neměli, nebuďte lhostejní k druhým, mějte svá srdce vždy otevřená, věnujte se svým dětem, protože ve vteřině se vám může otočit život o 180 stupňů. Já doufám, že tento boj vyhrajeme a Miloušek bude mít konečně klid, udělám proto cokoliv.

Hezký dětmi rozsvícený den,
Kebule

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. ledna 2012: Omlouvám se!

  • Cítíte potřebu někomu se omluvit?

Ať už se jedná o malichernost, větší průšvih, či celoživotní křivdu… tentokrát máte šanci se prostřednictvím magazínu ŽENA-IN.cz omluvit. Upřímně a od srdce. Pokusit se vysvětlit svůj postoj k problému, který nastal, a z očí do očí si netroufáte. Své omluvy posílejte na e-mailovou adresu magazínu (viz níže). Chcete-li mít šanci na malý hřejivý dárek, který pak můžete předat adresátovi vaší omluvy, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec – popište v něm situaci, při které došlo k tomu problému, za nějž se omlouváte. A jaký dárek dostane váš adresát? Sladký BIO balíček s čokoládovými pralinkami, ceylonským čajem, irskou kávou a vysokoprocentní čokoládou.

Vaše omluva nechť přistane v naší poště nejpozději 9. 1. 2012 v 15.00 hodin.

cena