Máme tu vyprávění o dalším pejskovi, tedy spíš fence Jenince, který nám poslala čtenářka mamijarka. Té fenka hodně pomáhá...

Zvířátka jsou opravdu skvělým lékem na smutek, milá mamijarko. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Můj miláček je Jeninka.

Dcera ji koupila, když mi tragicky zahynul syn a musím říct, že lék na bolavé srdce a smutek je zvířátko nejlepší. Byly jí tři měsíce, když s ní poprvé přišla. Nikdy jsem doma zvíře nechtěla, přesto, že máme velký dům. Ten maličký krásný pejsek na mě hodil smutné očička, lehl si k mým nohám a spinkal. Asi věděl, jak jsem smutná...

Dcera chodila do práce a já byla nucena ji venčit a krmit, a tak místo paničky ml. jsem se stala paničkou já. Pejsek poslouchal na slovo, tak jsem ji vycvičila, že bych mohla z fleku dělat cvičitelku psů.

Každé ráno a večer jsme chodily na dlouhé procházky, sem tam vykoupat do potoka a náš každodenní rituál byl ten, že každé ráno dostala rohlík, který milovala. Tak jsme si přirostly k srdci, že se mnou i spávala, když jsem onemocněla, ležela věrně u postele a my jí její lásku opláceli stejně. Když onemocněla, jeli jsme k nejlepšímu veterináři, platili nehorázné sumy za léky a operaci a leželi u ní, když stonala, dopřávali jsme jí kvalitní a plnohodnotnou stravu a Jeninka bude vždy naším největším miláčkem.

mamijarka

Můj miláček je Jeninka, na fotce s dcerou.

jen

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

  • Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  • Co na něj zabírá, máte nějakou vyzkoušenou věc?
  • Čím ho odměňujete - jídlem? Procházkou? Návštěvou psího salónu? Nebo třeba výletem?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Tak neváhejte a pošlete nám svůj příspěvek do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ODMĚNA.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama