Karolína by nad tím mávla rukou, sama dobře ví, že jim to v posteli pěkně klape a nemůže si stěžovat na Štěpánův nezájem, ale bohužel jeho otevřenost má nepříjemnou dohru.
Karolíně totiž začali nadbíhat dva Štěpánovi kamarádi. Jeden jí občas navštěvuje v práci, protože dělá prodejkyni v cestovní kanceláři a neustále se s ní chce bavit. Zve ji na kafe nebo na skleničku a při tom má dvojsmyslné řeči.

Ten druhý jde ale rovnou na věc. Píše jí zprávy, jak by jí chtěl a co všechno by mohli spolu dělat. Jednou, když byl opilý, jí dokonce v noci volal a říkal, že se právě uspokojuje a při tom na ni myslí. A že mu to moc nejde, jak pil, jestli by mu nemohla k tomu říct něco hezkého. Štěpán bohužel zrovna nebyl doma, takže u toho nebyl, protože to Karolínu už opravdu naštvalo.

6502f93851018obrazek.png
Foto: Shutterstock

Oběma chlapíkům dala jasně najevo, že s ní do postele počítat nemůžou. A přidala výtku, co jsou zač, když jsou Štěpánovi kamarádi a dělají jí takové návrhy.

Štěpánovi řekla, co má za kamarády chlíváky, a že si nepřeje, aby jim něco říkal z jejich soukromí. Štěpán to ale zlehčoval, že to asi kamarádi mysleli ve srandě, že může být ráda, že mu ji takhle závidí a chtěli by jí taky. Prý ty jejich partnerky takový apetit a fantazii rozhodně nemají. Takže se nemá divit, mělo by jí to těšit, jak k ní všichni vzhlíží. No jo, ale když si Karolína představí to jejich vzhlížení, jsou to rentgenové oči, které ji chtějí vidět nahou a pak jsou tam ještě oči jejich manželek, které se blbě koukají na Karolínu, která ty jejich chlapy přitahuje.

Karolína je z toho upřímně zoufalá, když jdou všichni na nějakou oslavu, cítí divně. Doufá, že se to nějak urovná, ale ví, že pokud bude Štěpán dá vyprávět příběhy z jejich ložnice, není z toho cesta ven.

Reklama