Minulý víken jsem se nepohodla s manželem. Celou sobotu jsem šůrovala, žehlila, vařila a jen tak mimochodem jsem stihla oškrábat a vymalovat záchod. Můj drahý si vegetil na sportovním turnaji a já se těšila, až příjde domů - že si uděláme hezký zbytek večera a ještě budu pochválená, kolik jsem udělala práce.

Manžel přišel v poněkud neradostné náladě...težko říct, něco mu přelítlo přes nos, jedním slovem prudil. Nakonec se pustil do kritizování toho vymalovaného záchodu. Uznávám, nevypadal zrovna výstavně, ale to jen proto, že barva byla mokrá. Do rána to krásně uschlo a bylo všechno v pořádku.


Jenomže můj drahý si neodpustil přednášku o tom, že to vypadá hrozně, že to byla zbytečná práce a že jsem se neměla pouštět do něčeho, čemu nerozumím. Normálně bych ho poslala do háje s tím, že jsem v životě vymalovala stejný počet místností jako on a ať hodí zpátečku, že ta barva je ještě mokrá. Jenomže já jsem ten den byla strašně unavená. Hrozně....uprostřed té jeho přednášky se mi zatmělo před očima a musela jsem pryč. Naházela jsem do tašky pár věcí, obula se a s prásknutím dvěří jsem vyběhla z bytu.

Když jsem se uklidnila, zjistila jsem,  že já slepice jsem si na útěk z domu vzala KUCHYŇKOU UTĚRKU, DVĚ ČAJOVÉ SVÍČKY A HRNEK NA ČAJ :))

prostě pošuk :) takže se připojuji k pátečnímu slavení.

megrin

 


Milá Megrin. Myslím, že se sloganem "Můj manžel je pošuk " bude souhlasit více čtenářek ženy-in.

Posíláme vám taštičku. Jestli si do ní zabalíte utěrku, hrnek a svíčky, záleží je na vás.

Krásný a méně pracovní víkend přeje

redakce@zena-in.cz

Milé čtenářky,jestli máte v zásobě ještě nějaký článek o tom, jak jste potrhlá, pošlete nám ho do redakce. Děkujeme.

Reklama