Jako každý rok, i letos v srpnu odjel s partou kamarádů z fotbalu na „soustředění“. Jejich vodácký výlet se opět nesl v duchu zábavy a alkoholu, ale tentokrát na něm nechyběly ani ženy. Samozřejmě ne ty jejich.

„Seznámili jsme se v jednom kempu s partou místních holek, které tam byly něco slavit. A já se s jednou z nich vyspal. Byla to rychlovka, ani si nepamatuju její jméno. Dost možná bych ji teď ani nepoznal. Byla už tma a svítil jen oheň,“ popisuje jeden z večerů pánské jízdy Petr, který prý svou ženu běžně nepodvádí. Tohle byla spíš výjimka.

man.jpg
Foto: Shutterstock

Vždycky jsem trnul, že na to Pavla přijde. Že se vyspím s nějakou stíhačkou, která jí to hned nabonzuje,“ přiznává s tím, že tentokrát to bylo jiné. Dotyčná neznala jeho jméno, bydliště ani nic dalšího. A byly dost daleko od domova. Navíc s ní odešel ven tajně, aby o tom ani jeho kamarádi neměli tušení. Neodhalitelná nevěra? Mohla by být, kdyby Petr nezačal mít po týdnu potíže.

„Po návratu domů jsem najednou nějak často běhal močit, a dost to při tom pálilo a bolelo. Napadlo mě, že jsem na té vodě nastydl. Jenže když mi penis na žaludu zčervenal a začal jsem mít i divný výtok, běžel jsem k doktorce,“ popisuje začátek svého trápení Petr, jehož lékařka odeslala rovnou na venerologii. Tam potvrdili předpokládanou diagnózu – šlo o kapavku.

Lékařka Petrovi sdělila, že musí nahlásit každého, s kým měl v poslední době intimní styk. Krásnou neznámou mohl nahlásit jen stěží. Byla tu ale jiná osoba, s níž měl po příjezdu z vody sex. Jeho manželka.

„Nezbylo mi nic jiného, než se jí přiznat. Naštěstí se zdá, že to ode mě nechytla. I tak se mnou ale nemluví a vypadá to na rozvod,“ lituje svého přešlapu záletník.   

Čtěte také:

Reklama