Titulek je opravdu zajímavý, ale víc vám neprozradím. Jen to, že příspěvek je od čtenářky Knihovny, která nám popsala svého ideálního muže. Přečtěte si víc!

To je opravdu zajímavé přirovnání, milá Knihovno. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Milá Lucko a čtenářky,

mám v životě velké štěstí, že žiji s mužem, který je pořád můj typ a čím dál víc mě přitahuje. Mám to nějak naopak. Místo, aby jiskra vyhasínala, tak ve mně hoří plamen.

Jací mě muži přitahovali a přitahují? Když jsem byla ještě dítě, tak mě přitahovali muži starší: od pionýrských vedoucích přes trenéry, kantory po šaramantní bělovlasé herce. A nejvíce u mě bodoval můj šikovný milující táta, který byl a naštěstí ještě pořád je po ruce, když je potřeba pomoci.

Pak v době diskoték to byli chlapci spíše malí a drobní, kteří ke mně pásli figurou.

Když jsem poznala svého muže, překvapil mě, že byl kluk jak hora. Nemohla jsem si nějak na ty všechny parametry zvyknout po těch menších velikostech.

Ale krásně se vše po těch letech vysoustružilo a pasuje to. Vlasy má stále jak Elvis Presley. Teď se mi všichni chlapi zdají takoví drobní s blbými vlasy.

Líbí se mi chlapi, kteří mají pěkné vlasy, na barvě ani nezáleží. Některé ženy přitahují plešatí třeba Bruce Willis nebo Petr Nárožný. To mě ne. Pro mě jsou vlasy základ, asi proto, že jsem z holičské rodiny a doma mám hodně vysokou laťku. Čím jsem starší, tím si víc užívám pohledu na přitažlivé muže, na ulici nebo ve filmu, to si přímo užívám. Čím to je? Hormony? Třeba včera jsem si užívala herce Brosnana ve filmu Láska mezi citrony, doporučuji. Takoví typy chlapů se mi líbí: upravení, voňaví, ale těch je víc ve filmu. Do praktického života jsou více přitažlivější chlapi, kteří si ví se vším rady, šikovní, pracovití a dávající najevo, že jste žena jenom jeho! Takže můj idol? Vlasatý Ferda Mravenec.

Přeju všem bezva chlapy!

Knihovna

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne Jaký typ muže se vám líbí?

  • Máte svůj jeden typ muže, který se vám líbí?
  • Nebo je jich víc?
  • Líbí se vám malí, velcí, hubení, tak akorát, silnější, tlustí, svalovci...?
  • Jakého chlapa máte doma?
  • Změnil se váš partner od seznámení?
  • Jak moc?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Tentokrát na jednu z vás čeká tento dárek: Šampon pro barvené vlasy, rtěnka od Mary Kay a k tomu krásný růžový šátek.

muz

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to až do dnešních 14.30 hodin, heslo je MUŽ.

Reklama