Ahoj ženy-in,
včera jsem se tak probírala svýma starýma věcma a objevila jsem svůj deníček. Tak jsem se do něj začetla a musela jsem toho po hodince nechat, protože mě od smíchu tak bolelo břicho, že už to nešlo vydržet. Pak mi ještě napsala kamarádka, že se jí právě narodil Kubíček, takže jsem radostí skákala po bytě a na světě mi bylo hned líp.
No a protože nemám ráda, když jsou lidi smutní, tak vám posílám pár úryvků z mého deníčku, ať se taky pobavíte.
 
PS: Veškerou gramatiku jsem nechala v původním stavu, abyste se také pobavili nad tím, jaký mají puberťáci přístup k pravopisu :o) Očividně jsem si nelámala hlavu s i/y.
 
24. 12. 1996
Je půl sedmé, Štědrý den - Vánoce. Před dvěma dny začalo konečně sněžit. Protože jsou vánoce, cítím se hrozně sama. Myslím na Tarylla (pozn.to je zpěvák dnes už pravděpodobně neexistující skupiny 3T, ve které jsou 3 rodinný příslušníci M. Jacksona, kterého jsem tenkrát velice "žrala") a taky na setkání s Broňou předevčírem na zimním stadionu.
 
25. 12. 1996
Nevím, co se to se mnou děje. Pořád musím myslet na Tebe, Broňo. Při každé představě mě podivně lehtá v žaludku - motýli se mi honí v břiše, jak by řekl Taj (pozn. další člen skupiny 3T). Už vícekrát se mi nějaký kluk líbil, ale s Tebou je to jiné. Co mi to děláš? Ach, Broňo, co´s mi to udělal. Mě se o Tobě dokonce i zdá. Každou noc na tebe musim myslet.
 
2. 1. 1997
Včera byl Nový Rok, zase jeden z "rodinných" svátků. Tohle nesnáším, rodinné oslavy. Nový Rok nesnáším stejně jako Vánoce. Protože jsou všichni nervózní - hlavně mamka, a Eva (pozn.sestra) ta je zase najednou tak strašně slušná a oblečená jak na oslavu stadby. Doma je taková nuda, už se těším na Helenu, jak spolu pokecáme. Je to moje best friend a jí můžu říct všechno. I když něco si nechávám pro sebe.
Předevčírem dávali WORLDS MUSIC AWARDS a byl tam Michael Jackson. Byl kouzelný. Je to vyjímečná osobnost, tak křehká a plachá (pozn.a já jsem byla taaak blbá!). Co bych za to dala, kdybych se s ním mohla setkat. Je to můj idol. Škoda, že jsem se nenarodila v Americe. Angličtina je hrozně krásný jazyk. A taky bych se chtěla setkat s Taryllem a vůbec celou skupinou 3T. Jsou úžasní!
 
9. 2. 1997
Závěrečná proběhla nádherně, dokonce jsem tančila s Broňou. Chudáček, byl uplně hotový. Teklo z něho jako "z vola". A taky jsem tančila s Lubošem, je to prima kluk a Broňův kamarád. Je veselý, zábavný a dokáže nepředstavitelně dlouho kecat. Je fain.
Honza (pozn. můj přidělený tanečník v tanečních)  mě dal pusu, ale srdíčko od něj se mi nelíbilo. Dostala jsem jedno dokonce z marcipánu, 3 perníkové a 8 papírových. Kdybych si pospíšeila, mohla jsem jich dostat víc.
Taky jsem tančila s Martinem P. Mně se zdá uplně obyčejný, ale všechny holky se mě ptali, co je to za fešáka. Tančila jsem s ním celou 1 část, myslím, že trvá hodinu.
Na druhou závěrečnou jsem neměla chodit. Byl tam Broňa i s tou jeho blbou Zuzanou z gymplu. Bože, myslela jsem , že z tama uteču. Celý večer se se mnou nedalo mluvit, byla jsem smutná a pořád se dívala směrem k Broňovi. Aspoň tak mi to říkaly holky, co tam byly se mnou. Už na horách jsem mluvila pořád jenom o něm. Když jsem odcházela, brečela jsem. Ale musela jsem se uklidnit, protože mamka by to nepochopila. Pro ni jsem ještě mladá a hlavně jsou pro ni všichni chlapi hajzli, ale všichni přece takoví nejsou. Broňa určitě není. Broňa je krásný, vtipný, mladý kluk. Chodí na průmyslovku. Má černé oči a slaďounké, velké uši, které mu odstávají (pozn. ježiš, jak jsem měla zvrácený vkus!!!). Má správného bráchu a taťku. Umí nádherně tančit a je vždycky tak teploučký. Je vysoký (a štíhlý) takže mám hlavu u jeho hrudníku, proto to vím. Já ho prostě miluju!
 
2. 4. 1997
Ještě, že je dnes tak krásně. Protože jinak by moje smutná nálada neskončila.
Včera jsem byla totálně zničená a nešťastná. Bylo 1. Apríla a já jsem se rozhodla, že Broňovi konečně řeknu, co k němu cítím a že mu dám pusu, ale zrovna ten den jsem ho nepotkala. takže plán ztroskotal. No a když jsem končila ve škole, viděla jsem přicházet Honzu, mojí tajnou bývalou lásku. Bože, 3 roky jsem mu nedokázala říct, že ho mám ráda. No a taky jsem si říkala, aspoň on mě zbyl. Ale bohužel. Do školy šel proto, aby počkal na svou holku Sylvu. Pak se drželi kolem pasu a chodili jen tak ulicemi. Bylo mi na nic, i když mě Jana uklidňovala. Doma jsem se z toho už už dostávala, když tu se podívám z okna a vidím Honzu s tou holkou jít kolem "našeho".
Broňa má holku, Honza má holku, Michael Jackson má manželku(pozn. zřejmě jsem měla dost vysoké ambice - jako třeba klofnout Jacksona, chichi), Taryll je daleko a je slavný, takže se k němu zřejmě nikdy nedostanu. Ach jo, nemám nikoho!
 
V deníčku  je toho samozřejmě ještě spousta, ani jsem to včera všechno nepřečetla, tak jestli se úryvek líbil, můžu příště zase něco hodit "na papír" :o)
Hezký a úsměvný den všem.

 
miriska
 
PPS: A jestli vám ani tohle nezvedlo náladu,
tak mám pro vás jeden nádherný citát
od Johna Lennona:
Až ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci,
a všechny stíny padnou za tebe!
 
 

mirisko, díky, díky, díky ;o))))) Fakt super! Čekej od nás dáreček a užívej si víkendu!

Krásný pátek vám všem přeje

Reklama