Kosmetická společnost Oriflame uvedla 3. března 2008 na trh novou řadu pleťové kosmetiky Lift Expert s převratnou patentovanou technologií BIO SPRINGTM, která je postavena na kombinaci aktivních přírodních složek a nejmodernějších vědeckých poznatků. Technologii Bio SpringTM vyvinuli vědci z Globálního technického centra Oriflame v Irsku. Odbornou garanci uvedení pleťové kosmetiky Lift Expert v České republice převzala přední dermatoložka a specialistka v prevenci stárnutí pleti, MUDr. Yvonne Bergerová.

Se svými odbornými znalostmi a zkušenostmi v péči o zralou pleť se MUDr. Yvonne Bergerová podělila i se čtenáři ženských a společenských časopisů.

O: V jakém věku by měly ženy začít používat liftingové přípravky?
B: Pleťovou kosmetiku s liftingovým efektem doporučuji ženám začít používat v době, kdy dochází k mírnému ochabování pleti, přibližně po 35. roku věku. V tomto věku pleť ztrácí svoji přirozenou pružnost a začíná povadat.

O: Nová pleťová kosmetika Lift Expert obsahuje převratnou patentovanou technologii Bio SpringTM. Na jaké bázi technologie funguje?
B: Technologie Bio SpringTM je založena na aktivních přírodních látkách. Obsahuje výtažek ze žita, který pomáhá obnovit přirozené liftinové vlastnosti pleti, přírodní sodium hyaluronate pomáhá zachovat hydrataci pleti a retinol podporuje regeneraci pleťových buněk.

O: Paní doktorko, žito si naši čtenáři dokážou představit, v čem bychom ale hledali přírodní sodium hyauronate a co je retinol?
B: Retinol je derivát vitaminu A, podporuje novotvorbu buněk, především kolagenních vláken, čímž se vrací pleti pružnost. Sodium hyaluronate je látka tělu vlastní, která váže molekuly vody stonásobně, než je její velikostí, tím velmi efektivně pleť hydratuje.

O: Které liftingové přípravky byste označila jako účinné a podle jakých kritérií by si zákaznice měly vybrat vhodný výrobek?
B: Jednoznačně podle složení, které přípravek obsahuje, látky, které pleť vypínají, zabezpečují tvorbu buněk a zároveň pleť hydratují. Je příjemné, když jsou látky na přírodní bázi, krom jiného to snižuje možnost alergických reakcí. Tyto požadavky nová pleťová kosmetika Lift Expert splňuje.

O: Jak působí liftingový efekt v pleti při používání pleťové kosmetiky Lift Expert?
B: Při opakovaném používání krémů a séra Lift Expert dochází k výraznému zlepšení pružnosti pleti, vyhlazení vrásek a zpevnění ochabujících míst. Po několika týdnech jsou kontury obličeje pevnější a pleť získává velmi svěží mladistvý vzhled. Dochází k remodelaci obličejového oválu.

O: Proč byste doporučila řadu Lift Expert?
B: Speciálně navržené složení přípravků Lift Expert má výjimečně aktivní protistárnoucí efekt. Důmyslná kombinace nočního výživného liftingového krému a denního liftingového krému s dnes již nezbytným UV faktorem pro ochranu pleti přes den skutečně dokáže zjemnit obrysy vrásek, dochází k viditelné redukci jejich hloubky a počtu. Liftingové sérum podporuje obnovu a zpevnění obličejových kontur.

MUDr. Yvonne Bergerová vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po studiu pracovala postupně na dermatovenerologických klinikách v Ostravě a ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Od roku 1998 se věnuje specializaci korektivní dermatologie zaměřenou na prevenci a korekci degenerativních projevů stárnoucí pokožky. Absolvovala stáž na univerzitě v Mnichově, pravidelně se účastní domácích i zahraničních kongresů zaměřených na prevenci proti stárnutí pleti. V současné době pracuje v dermatologické privátní ordinaci Private Medical Centre a laserovém centru LaserPlastic MUDr. Moidlové.


Na www.oriflame.cz se dozvíte více pleťové kosmetice Lift Expert a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Reklama