Čtenářku s nickem Ms.Luccy čeká maturitní ples a moc se na něj těší. Radost ji kazí snad jen obavy, aby měla všechno připravené a nic nečekaného se nestalo. Věříme, že ne.:)

Přeji Vám hezký pátek,
plesy mám moc ráda, a to nejen kvůli tomu, že si můžu výjimečně obléct božské střevíčky, načančat se a pochlubit se s nádhernýma kotejlkama:-) Na plesy, hlavně na ty maturitní, chodím ráda také kvůli zábavě a příjemné atmosféře.

Letos to bude ale úplně jiné. Na začátku února mám totiž SVŮJ maturitní ples! Přípravy jsou v plném proudu a nervy začínají pracovat na 100%. „Plesovou horečku“ mám už od léta, kdy jsem si byla zamluvit mé vysněné princeznovské šaty. V tuhle chvíli už mám většinu věcí zařízených: nové (a ještě hezčí) střevíčky jsem našla pod vánočním stromečkem a nedávno jsem byla na zkoušce plesového účesu u kadeřnice. Jediné, co zatím nevím je, jak se mám nalíčit. Ale čím víc se to blíží, tím víc se těším. Přece jen je maturitní ples jen jednou za život.

Bohužel mám i obavy aby se něco nepokazilo. O tom, jak si jdu pro šerpu a upadnu, se mi zdálo už dvakrát:-) Ale radost, z toho, že se to blíží, naštěstí zahání ty malé pochmurné myšlenky.

U nás v rodině už je blázinec - rodiče, babičky, dědové, i tety a ostatní členové rodiny už vymýšlejí, co na sebe a objíždějí obchoďáky, aby sehnali něco hezkého. 

Snad to dopadne všechno dobře, i když určitě už pár dní před plesem nebudu moct usnout, protože budu furt přemýšlet nad tím, jestli mám opravdu všechno hotové a připravené:-)

Hezkou plesovou sezónu,

Ms.Luccy

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

________________________

Tak už tolik nepřemýšlejte, ať z toho přemýšlení nedostanete horečku.
Co zapomenete vy, to připomenou rodiče :)
Děkuji za příspěvek, ať se ples vydaří a jste na něm nejkrásnější ))
Saša

Téma dnešního dne: 11. ledna 2013: Plesy a plesání

 • Máte ráda plesy a chodíte na ně?
 • Vyhrála jste někdy něco v tombole?
 • Byla jste i na nějakém plese, který byl v duchu třeba Plesu v pražské Státní opeře?
 • Kolik byste byla ochotna nejvíc zaplatit za vstupenku?
 • Na jakém plese jste byla naposledy
  nebo naopak, na jaký se chystáte?
 • Který společenský tanec je vám nejbližší?
 • Chodila jste do tanečních?
 • Vzpomeňte na své taneční začátky.
 • Napište nějakou humornou historku z tanečního bálu :)

Záchytných bodů je dost
Příspěvky k dnešnímu tématu
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek, hodící se k chystání na ples. Lak na vlasy, tužidlo na vlasy a sadu očních stínů kosmetiky AVON.

d

Reklama