I přesto, že podtitul dnešního tématu zní, jakou nejhorší šílenost jste měly na hlavě, chodí nám samé nádherné účesy. Jako na fotografii od čtenářky Ms.Luccy. Ostatně i její příspěvek je velmi zajímavý.

Zdravím,
nejdřív bych vás chtěla pochválit za tohle úžasné téma, které mě baví, a proto jsem hned věděla, že vám musím napsat!

Hned na začátek bych asi napsala, že miluju svoje vlasy. Považuju je jako to jediné, co mám na sobě ráda, teda ještě společně s očima:-D Prošla jsem už spoustou účesů a sestřihů, ale nakonec jsem skončila u dlouhých vlasů, (zatím) do půlky zad. S dlouhými vlasy jde vymýšlet tolik účesů! Proto často na sobě zkouším nějaké nové. Krátké vlasy se mi moc nelíbí, i když musím přiznat, že někomu opravdu sluší. Někdy sice závidím těm, co mají krátké vlasy, že se o ně moc nemusí starat, ale koneckonců já se o ně starám ráda a pečlivě! Používám hodně vlasových přípravků, protože vzhledem k mojí délce a k tomu, že si vlasy téměř každý den žehlím, by to s nima vypadalo hodně špatně.

Moje přírodní barva je taková ošklivá „myší šeď“, proto jsem si několik let nechala vlasy melírovat hustým melírem po celé hlavě. Vždycky jsem chtěla vlasy celé blonďaté, ale neměla jsem k tomu odvahu. Přemýšlela jsem nad tím 3 roky, až jsem si nedávno řekla: a dost, změna je život. A tak jsem se obarvila. Šla jsem ke kadeřnici a výsledek nebyl takový, jaký jsem očekávala. Měla jsem to spíš do zlatova, a přesně tak jsem to nechtěla. už na dálku jsem svítila, jako zlatovláska. :-D Po měsíci mě obarvila teta doma barvou, kterou jsem si koupila v drogerii a překvapivě byl výsledek  dokonalý! Měla jsem to přesně tak světle blonďatý, jak jsem vždycky chtěla. I když musím přiznat, že jsem se domácího barvení hodně bála, protože jsem všude na internetu četla, že by se barvení mělo nechat radši na zkušené kadeřnici. Od té doby mě už barví jen teta. Jinak ke kadeřnici stále chodím pravidelně na stříhání konečků, protože bych si na to sama netroufla.

A po jakém účesu jsem jedno období toužila? Byl to styl a lá „Lady Gaga“, kdy Lady Gaga teprve začínala být teprve slavná a já ten účes viděla ve videoklipu „Poker Face“. Platinově dlouhé vlasy s ofinkou! Ale teď jsem ráda, že jsem si to nakonec neudělala, protože se mi to už přestalo líbit.

Na závěr bych dodala, že se mi moc nelíbí prodloužené vlasy, které jsou teď hrozně v módě. I když bych měla krátké vlasy, a dlouhé miluju, tak tohle bych si nikdy nenechala udělat. Lepší je si nechat vlasy narůst, ale to je jen můj názor.

Ms.Luccy

P.S. Posílam fotku extravagantního účesu, který si na mně zkoušela kadeřnice na jednom workshopu.

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

uces...

_____________________

Tak předně děkuji za pochvalu k dnešnímu tématu a pro změnu vás zase chválím za skvělý článek i fotografii. Podle fotky - Vy byste byla kočka snad i bez vlasů :))
Přeji pěkný víkend
Saša

Dnes máme krásné ženské téma: Vlasy / Jakou nejhorší šílenost jste kdy měla na hlavě?

  • Barvíte se? A sama nebo u kadeřnice? (holičky)
  • Stříhala jste se někdy i sama?
  • Volíte letos nový jarní sestřih?
  • Líbí se vám dlouhé nebo krátké vlasy?
  • Po jakých vlasech jste toužila a ono nic?
  • Jste spokojená se svými vlasy?
  • Češete si drdoly?
  • Vyhovuje vám ježek?
  • Mluví vám manžel, partner, přítel do vašeho účesu?

To je rozsáhlé téma.
Pište prostě vše, co chcete – a klidně posílejte i fotografie!

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu s pisatelek odměním pěkným dárkem: vlasovou kosmetikou GLISS KUR , obsahující šampon a zábal. (můžu potvrdit - obojí výborné)

vlasy

Reklama