Jakub D. KočíCo rozhodně nejsem? Zimomilec. Když začne být chladno, balím kufry a mizím za sluníčkem. Letos to vyhrály Kanárské ostrovy, konkrétně Tenerife.

Právě teď, když čtete tyto řádky, nejspíš sedím v letadle a mířím jihozápadním směrem. Bude mi teplo, bude mi dobře - heč! Mrzněte si tu, milé čtenářky, jak chcete.

Abyste ale neřekly, že jsem nelida, rozhodl jsem se, že jedné z vás přivezu z ostrova dárek - kousek toho sluníčkového počasí v několika krásných škeblích, které tam nasbírám. A jak je můžete získat?

Sledujte můj kanárský fotodeníček. V pondělí, středu, čtvrtek a pátek se v magazínu Žena-in.cz objeví jako novinka moje fotka, jak se zrovna na Tenerife mám. Pod fotky mi napište svoje komentáře, při jaké příležitosti jsem je asi nafotil, autorka komentáře, kterému se nejvíc zasměju, získá slíbený dárek! Nebojte se být na mě v komentářích drsné a vraťte mi tu škodolibost, protože mě hřeje pomyšlení, že já se sluním a vám je doma zima.

Teplu zdar!

Ač máme tady Kubíčku na zádech jinovatku a tiše o sebe klepeme čelistmi, přesto Ti přejeme! Krásně si to užij! M.


Na Tenerife, Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234, mobilní operátor 602313049, fax 224946391nebo 224948025.