Jdu zachránit hororové téma svým příspěvkem :-)

Nedávno jsme s přítelem koukali na vážně napínavý a děsivý film. Tuším, že se to jmenovalo Někdo se dívá, nebo tak nějak. Začínalo to v nějaký starý jakoby umývárně, kde byli naproti sobě uvázaní za nohu dva muži. Uprostřed místnosti ležel s prostřelenou hlavou mrtvý muž (takže, jestli jsem napsala špatně název a některá film poznáte, napište to klidně do reakcí).

Příběh byl velmi zamotaný a pěkný. Postupně z toho lezlo, že je natáčí kamera, také našli každý v kapse vzkaz nahraný na kazetě. Přehrávač měla ta mrtvola v ruce a oni tam nedosáhli. Takže se zkoušeli nějak ke kazeťáku dostat. Pak si přehráli vzkazy.

Jeden z nich byl doktor, ten druhý fotograf. Doktor měl fotografa zabít, jinak zemře jeho rodina... bylo to vážně děsivé a bylo tam dost zvratů, takže jsme oba během filmu měnili tipy na vrahy. A nakonec jsme se ani jeden netrefili, protože to skončilo úplně jinak. A vážně hodně překvapivě. Což je skvělé, protože filmy, kde už po 10 min předvídáte další děj a zápletky, mě nebaví.

Ten vrah si s nimi pohrával a oni byli úplně zoufalí (chválím herecké výkony). Ještě nastíním, že vrah nikdy osobně nikoho nezabil, ale zařídil to tak, aby se ten člověk zabil sám. Třeba jednoho muže zavřel do místnosti, která byla plná ostnaných drátů. Ten muž byl nahý a musel se do určitého času dostat skrz ty dráty, jinak se vrata zavřou...

Takže, pokud má některá z vás ráda horory, psychologické filmy atd., tak si tenhle film sežeňte.

Omlouvám se za případné chyby, píši dost narychlo, nakukuje mi sem šéf

Lucik007


Díky Luciku, celá redakce Ti hluboce děkuje, především já. Na rozdíl od vás se nám šéf dnes ztratil a nikdo nám přes rameno nekouká.Středa patří
HORORU
A nákupní horory Vám nic neříkají?
Líbí se Vám horory?
I když na vás stříká krev z plátna?
Že se nebojíte?
Ale bojíte a ráda, anebo ne?
Píšete horory?
Zažila jste sama horor?


Napište nám:
redakce@zena-in.cz

PROBÍHÁ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ V PIŠKVORKÁCH

Reklama