Zrak mnozí považují za samozřejmost a ignorují, jak moc ho zatěžují a škodí mu. Obrazovky počítačů a mobilů, televize, ale i znečištěné ovzduší a delší průměrná délka života se negativně projevují na jeho zdraví. Jak to napravit? Pomáhají jednak minerály a živiny ve vyvážené stravě, ale i vhodné doplňky stravy se zinkem. Novinkou na trhu je Nu Skin Pharmanex Eye Formula. Jde o doplněk podporující vyváženou stravu díky svému jedinečnému složení se zinkem, který pomáhá udržet normální stav zraku, a se selenem, mědí a vitamíny C a E, ty poskytují ochranu před oxidačním stresem. Navíc obsahuje směs luteinu a zeaxantinu, dvou karotenoidů rostlinného původu, což jsou přírodní antioxidanty.
605c68de8365dobrazek.png

Proti oxidačnímu stresu

Vliv na zdraví očí, stejně jako na každou jinou část těla, mohou mít i volné radikály prostřednictvím takzvaného oxidačního stresu. Jde o vysoce reaktivní molekuly, které se vytvářejí buď přirozeně, nebo působením takových zdrojů, jako jsou UV záření, prach, znečištění nebo kouř – tedy vlivy, kterým jsme v běžném životě často vystaveni. I před volnými radikály a účinky oxidačního stresu pomáhá Pharmanex Eye Formula díky kombinaci zinku, selenu, mědi, vitamínů C a E a dalších antioxidantů chránit.

Vhodné kombinace

Pharmanex Eye Formula je vhodný pro všechny, kdo chtějí podpořit normální funkci svého zraku a chránit své buňky před oxidačním stresem. Užívá se jedna tableta denně s jídlem a pitím, toto množství nepřekračujte!
605c68e74d531obrazek.png
Užívat ho však můžete společně s přípravkem Pharmanex Marine Omega, který obsahuje DHA, omega-3 mastnou kyselinu a pomáhá tak udržovat normální činnost mozku a zraku. Ke vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích, jako je vitamín E ve Pharmanex Eye Formula, napomáhá tělu také rybí tuk.

Více na NUSKIN.COM/CZ
605c690608d63obrazek.png

Reklama