posteskla si čtenářka s nickem ifulinka a jak píše dále „a žádné kytimiti netýrám svou chtivostí mít ozdobu a nechávám je na tržnici svědomitějším pěstitelkám, které se o ně umí postarat lépe, než já.

Ahojte pěstitelky! Mně se povede nechat uhynout cokoli. Nejraději jsem měla svůj pokojový stromeček, ale ač jsem se starala, po sedmi letech to se mnou vzdal. Na balkon mi téměř celý den praží slunko, je potřeba denně zalívat a já sklerotik bych na to zapomínala, takže si nekomplikuji život a žádné kytimiti netýrám svou chtivostí mít ozdobu a nechávám je na tržnici svědomitějším pěstitelkám, které se o ně umí postarat lépe, než já.

To ovšem neznamená, že by se mi nelíbily barevné balkony. Sídliště již nejsou posety šedými ponurými krabicemi, hýří barvami na fasádách a nyní i na balkonech. Klasika květináčů jsou muškáty, petunky a surfinky. Mou nejmilejší kytkou je lobelka. Nakombinovaná bílá s modrou,jéé...

Ale ženy řekněte, nemáte občas chuť vyrazit ze vší té přešlechtěné krásy na obyčejnou louku? Louku, kde kvetou zvonečky, jetelinka, pampelišky... Lehnout do trávy, kochat se krásou modrého nebe, poslouchat ševelení ptactva a užívat si svět, kam civilizace přijede akorát v podobě traktoru jednou za čas posíct trávu na seno.

pampeliška

louka

Krásný den přeje Ifulinkaa

Možná máte pravdu, ale kdo má ve všední den možnost vyrazit na rozkvetlou louku? Tak si svou vášeň pro květiny realizuje alespoň doma na parapetu, nebo na balkoně. Ale musím uznat, že fotky jsou opravdu moc hezké

Reklama