Kate Moss je známá už od svých 14 let, kdy ji objevila majitelka modelingové agentury Sarah Doukas. Od té doby začala chodit po mole, fotit se a objevovat v reklamách, kde propaguje kosmetické výrobky. Asi nejznámější je reklama na řasenku s již legendárním sloganem “možná se tak narodila, možná je to Maybelline”. Postupně se stala i módní návrhářkou a měla možnost se podílet na několika svých módních kolekcích. 

Kate Moss se vyznačovala velmi hubenou až vychrtlou postavou a stala se symbolem generace heroin chic (trend vzhledu drogově závislých osob) – hlavními znaky jsou vyhublá postava, propadlé tváře, kruhy pod očima a prořídlé vlasy. S drogami měla ve svém životě zkušenost právě i Kate Moss a několikrát si dokonce vysloužila přezdívku “největší kuřačka všech dob”. Povídalo se, že za den vykouří až 100 cigaret. Podle Telegraph vyznávala pravidlo 4 cigarety za hodinu, což je jedna každých patnáct minut a to už je výkon.

FotoJet-34-.jpg
Foto: Profimedia / Obě fotky jsou z roku 2023

V minulosti, v období své největší slávy, ráda holdovala nejen nebezpečným návykovým látkám, ale také divokým večírkům. Není divu, paparazzi jí byli v patách téměř na každém kroku, kdo by takový zápřah vydržel? Bulvárem prošly její vztahy s Johnnym Deppem, Jeffersonem Hackem nebo Jamiem Hincem. S Petem Dohertym byla dokonce přistižena, jak se spolu oddávají drogám.

Před rokem se modelka dušovala, že se všemi škodlivými látkami skončila a začala vyznávat zdravý životní styl plný jógy a wellness. Z posledních fotek to ale tak nevypadá. Zejména s jejím nejhorším zlozvykem, zdá se, neskončila. V poslední době se údajně má její rodina dohadovat kvůli její mladší sestře Lottie, která se rozhodla vydělávat prodejem snímků na síti OnlyFans.

Zdroj: Telegraph, Elle, Dailymail, Profimedia, kdojeto, vivantis, arome, hello

Reklama