Přijměte pozvánku na seminář věnovaný tancům z doby Jane Austen. Proběhne v neděli 12. červan 2011 v Bílovicích nad Svitavou. Pozvánku zaslala naše brněnská dopisovatelka Jitka.

12. června 2011 proběhne od 13:30 do 17:30 v tanečním sále Obecní hospody v Bílovicích nad Svitavou workshop věnovaný tancům z doby Jane Austen. Vedení bude mít na starost Kateřina Doležalová, která se touto problematikou zabývá a už jeden úspěšný seminář v Bílovicích uvedla. Jakožto pamětnice březnového semináře vám mohu slíbit příjemný a pohodový den plný krásných a vznosných tanců. Naučíte se něco nového, odpočinete si od všedních starostí a skvěle se pobavíte v usměvavém mladém kolektivu. Tance nejsou fyzicky náročné a není potřeba žádné zvláštní oblečení, bohatě postačí dlouhá sukně. Stejně tak není nutné přivézt si s sebou vlastního pana Darcyho, dvojice se střídají a díky „nekontaktnosti“ tanců není problém tančit s ženou. Přátelská je i cena, protože na místě se platí symbolických 200 korun.

darcy

Takže, pokud máte rádi společné tance v pohodové atmosféře, tak si tuto příležitost určitě nenechte ujít. Bližší informace najdete na webu www.janeaustenbrno.blogspot.com.

Agnetka Jitka

Reklama