Zkušenost s medikací po mozkové mrtvici se rozhodla ostatním čtenářkám předat čtenářka Věrulinka. Její manžel musí brát léky na ředění krve a to znamená, že jim sexuální život skončil.

Jak vypadá sexuální život po mozkové mrtvici? Nijak. Zkušenosti se vám rozhodla předat čtenářka Věrulinka...

Věrulinko - díky za upřímné a otevřené vyprávění!


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Milé ženy-in, jdu s kůží na trh, ale co, je to život. To, že jsem oba dva s manželem po mozkové mrtvici, již většina z vás už ví. Ovšem nevíte, co to přinese mužům za problémy v sexu. Proč bych to nenapsala, nemám se za co stydět, že?

Prostě se jedná o skončení v sexu.

Smutný, ale s tím se nedá absolutně nic udělat. Manžel bere prášky na ředění krve a tím je konec všem radovánkám.

Pro chlapa, je to neskutečně ponižující, vždyť mu bylo teprve 53 let. V tomto věku mívají muži tak zvanou třetí mízu, namlouvají si mladé milenky, dokonce plodí děti. A nejen v tomto věku, ale i v podstatně starší muži, příkladem je pan Gott, Janda a jiní.

Co se dělo manželovi v hlavě, si představit neumím, ale nic pěkného. Cítil se zbytečný, měl strach, že ho opustím, vždyť mě bylo teprve 52 let. Budu upřímná, našlo se pár známých, kteří mi radili, abych se s ním rozvedla.

Cožpak bych to mohla udělat? Byli jsme spolu krátce po svatbě a šťastní, že žijeme, oběma hrozila vlastně smrt.

Na druhou stranu, zase budu upřímná, nebylo to pro mě nic příjemného, byla jsem též ve věku, kdy žena prožívá sex beze strachu z otěhotnění, prostě jsem si sex užívala plnými doušky, manžel mohl ve svém věku i 5x denně) a šup, najednou nic.

Život jde dál, on si zvykl, ač byl z toho všeho rozčarovaný, i občas zlý. Já si zvykla, no a dneska je mi 62, manžel se chystá na 64 a hlavní je, že se máme rádi a žijeme jeden pro druhého.

Mezi těmito 10 lety proběhl návrh od mého muže „klidně si najdi milence“. Doslova mě rozčílil, že bych po něm klidně byla schopná, něco hodit. „To mi už nikdy neříkej“ jsem řvala na něj. Jsem snad rozumná ženská, nejsem už mladé trdlo. Vzali jsme se ve zlém, i v dobrém, musíme vše snášet spolu přece.

Jedinou radu, užívejte si, dokud to jde milé ženy, i muži. Protože potom zbudou jenom vzpomínky.

Jakube případné výhry se vzdávám, nám by byla na nic, manžel nesmí nic užívat.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

  • Setkala jste se u některého ze svých partnerů s poruchami erekce?
  • Jak se poruchy erekce odrazily na psychice vašeho partnera?
  • A jak na vaší?
  • Našli jste společně řešení tohoto problému?
  • Myslel si váš partner někdy, že má poruchy erekce, ale vy jste to tak nevnímala?

Téma ožehavé, leč velice závažné. Poruchy erekce mohou se vztahem pěkně zamávat. Zajímá mě, jestli jste se někdy s tímto problémem u svého partnera setkala a jak jste ho řešila. A abychom byli diskrétní, nemusí jít o stávajícího partnera, pochopitelně. Pokud si budete přát přispět, ale nechcete zveřejnit svůj nick zde v magazínu, podepište příspěvek svým nickem a do závorky za něj napište: Anonym. Nick uvádějte zejména proto, že pro vás i tentokrát máme přichystaný pěkný dárek za jeden z příspěvků. Tím je volně prodejný potravinový doplněk na podporu erekceLiderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz). Abyste měla šanci tento přípravek získat, musí váš příspěvek býd alespoň tak dlouhý, jako tento odstavec a do redakční e-mailové schránky dorazit nejpozději 2. 3. 2012 v 15.15 hodin.

liderin

Reklama