Krásný dort ve tvaru motýla zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Paviocko. Téma dne zní: Jíme i očima. Příspěvky už ale neposílejte, po šestnácté hodině vyhlásíme čtenářku, kterou odměníme dárkem!

Pečete? Pokud ano, netřeba vysvětlovat, jak se dělá piškot. Níže si ale můžete prohlédnout, jak piškotový dort nazdobit, aby to bylo co možná nejoriginálnější. Příspěvek poslala čtenářka Paviocko.


Milá redakce,
ráda vařím, ale hlavně peču sladké dobrůtky. I když se dvěma dětma času tolik není, na to pečení se vždycky nějaký najde a pak popouštím uzdu své fantazie. Původně jsem vám sice chtěla poslat fotku kachny na pomerančích, kterou jsem nedávno pekla, ale pak jsem našla dort pro mojí dcerku, který jsem jí dělala k svátku, tak ať je to veselejší. Byl to piškot rozkrojený na půl a ozdobený krémem a ovocem, nic složitého.

motyl

Paviocko

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. dubna 2011: Jíte i očima?

Zasílání čtenářských příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Během dnešního odpoledne (27. dubna) se dozvíte, který příspěvek jsme ohodnotili slíbeným dárkem: knihou receptů GOURMET a Sobotní školou pečení HERA (viz obrázek níže).

cena