Zdroj: Profimedia & Tom Blackout

„Dnes v noci padlo 100 000 odběratelů na YouTube, tak jsem si řekl, že bychom to mohli netradičně oslavit závodem,“ napsal známý tvůrce videí Tom Blackout na svém Instagramu k videu, na kterém ke svým fanouškům mluví v černé helmě, na níž blikají červené nápisy, a motorkářském oblečení, kterým tak trochu připomíná černou verzi závodníka Stiga z Top Gearu. Nakonec vyzývá své sledující k tomu, aby označili do komentářů pod video známého moderátora Leoše Mareše „...a třeba Leoše hecneme,“ končí svou výzvu.

Zda do toho známý moderátor půjde, nebo bude dělat, že si příspěvku, pod kterým ho označilo během prvních čtyř hodin už přes 1300 lidí, a číslo bude jistě dále stoupat, nevšiml, to se uvidí. Každopádně by si takový závod přálo vidět opravdu dost lidí, jak je vidět.

Tom Blackout je youtuber, který ve volném čase jezdí na motorce a ukazuje lidem skrze kameru různá zajímavá místa a dění. Vše většinou vtipně komentuje. Vždy dodržuje bezpečnostní předpisy a nabádá k tomu i ostatní, kteří ho sledují.

Reklama