Není nad to projet se na vymakané mašině a tisknout se na záda řidiči, že? V některých případech je ale lepší sedadlo stroje neopouštět. Obzvlášť je-li váš partner poněkud roztržitý. Mohla byste totiž dopadnout všelijak. Třeba zůstat vprostřed cesty bez motorky, bez řidiče…

Manželský pár, který se vracel ze své dovolené v Německu na své motorce, zastavil na chvíli na odpočívadle nedaleko Štrasburku, aby si oba na chvíli oddechli a občerstvili se. Když se třiapadesátiletý Francouz cítil odpočatý dostatečně, naskočil na motorku a odjel.

Urazil více než 120 kilometrů, a až poté si s hrůzou všiml, že jeho manželka za ním nesedí. Rozrušený manžel byl přesvědčen, že žena musela z motorky spadnout po cestě na dálnici. Navštívil proto nejbližší stanici strážců zákona. Vyburcovaní četníci ihned zahájili pátrací akci, ale ženu nenalezli. 

Proto se četníci rozhodli kontaktovat i rodinnou přítelkyni. Rázem bylo v celé situaci jasno. Sdělila jim totiž, že motorkářova manželka jí telefonovala a čeká několik dlouhých hodin na odpočívadle, kde ji muž zapomněl.

Jezdíte na motorce? Máte nějaké humorné zážitky z cest? Co byste dělala na místě zapomenuté manželky? 

Reklama