Vezměte děti, zavřete oči a vstupte do světa fantazie!

 

Do kin 15. 3. 2007 přichází film Most do země Terabithia

 

 

Režie:  Gabor Csupo

Scénář:  David Paterson, Jeff Stockwell, podle knihy Katherine Paterson

Kamera:  Michael Chapman

Hudba:  Aaron Zigman

Střih:  John Gilbert

Producent:  Lauren Levine, Hal Lieberman

Hrají:

AnnaSophia Robb (Leslie Burke), Josh Hutcherson (Jesse Aaron), Zooey Deschanel (Miss Edmunds), Lauren Clinton (Janice Avery), Bailee Madison (Maybelle Aarons)

 

Zavřete oči a vstupte do světa fantazie.

 

Film je adaptací celosvětově úspěšného bestselleru Katherine Patersonové Bridge to Terabithia, koprodukovaný dvěma předními filmovými studii Walt Disney Pictures a Walden Media, která se nedávno podepsala pod celosvětově úspěšným kinohitem Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň. Dva hlavní představitelé, Jess a Leslie, vytvoří imaginární království Terabithia, plné kouzelných bytostí, v kterém se stanou králem a královnou.

 

 

Pod tvorbu nádherných paláců, mystických bytostí a zázračné přírody se podepsalo oscarové studio Weta Digital ve Wellingtonu, Nový Zéland, z jehož dílny vyšly kinohity jako Pán prstenů 1-3, King Kong a mnohé další. Film je celovečerním debutem talentovaného režiséra, který má na svém kontě nominaci na Oscara a cenu Emmy - Gabora Csupa. Film se stejně jako Pán prstenů 1-3 natáčí ve West Aucklandu, na Novém Zélandu v lesích Riverhead.

Žánr: dobrodružný, rodinný, fantasy    

Premiéra 15. března 2007

 

USA, 2007, 95 min., 1:1,85, DTS, Dolby Digital, SDDS, český dabing, přístupné

Soutěž probíhá ZDE!

Reklama