Máme tu jazykový čtvrtek, milé čtenářky! Doufám, že jste se dnes dobře vyspaly a vaše vnímání je ostře nabroušené, budeme se totiž učit. Dobře, žertuji, budeme si jen povídat o učení a radostech i strastech s jazyky.

Máme tu téma jazyky, milé čtenářky. Přijměte proto mé multikulturní přivítání a zapojte se aktivně příspěvkem. Zavzpomínejte třeba, jak jste se učila jazyky, anebo přihoďte k dobru veselou historku.

Abych vás trochu inspiroval, přihodím jednu sám. Seděl jsem onehdy se svým učitelem angličtiny nad sklenkou hruškového džusu. On sklenku vzal, začal s ní kroutit a zeptal se: Co je to?
Hruškový džus?
- zněla moje odpověď.
Kdepak, to je Shakespeare! - rozesmál se.
Chvilku mi to trvalo, ale pochopil jsem...

Téma dne 26. května 2011: Vy a jazyky

  • Jak jste se učila cizí jazyk?
  • Kolik jazyků umíte?
  • Je pro vás cizí jazyk důležitý a proč?
  • Stala se vám s cizím jazykem nějaká zvláštní či humorná příhoda?

Své příspěvky zasílejte na e-mailovou adresu: Redakce@zena-in.cz. Do předmětu mailu uveďte heslo: JAZYKY. Příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a také získání dárku, totiž knížky Life managment od Dity Zandl z nakladatelství GRADA a doplněk stravy BION 3, plný vitamínů a dalších prospěšných látek. Uzávěrka zasílání příspěvků je 26. května 2011 v 15.00 hodin.

Přesně v 8.00 hodin začne dnes také soutěž o vstupenky na Letní shakespearovské slavnosti!

kniha bion