5b7c1840a59b2obrazek.png
Hledáte příjemné místo ke koupání, které vám nabídne dostatečný prostor k plavání, ale také spoustu adrenalinu, zábavy a relaxace? Vranovská pláž je trefa do černého.

Tato přehrada patří mezi nejteplejší a kvalitou vody nejčistší vodní nádrže v České republice. Dostává svého jména „Moravský Jadran“ a to hned z několika důvodů. Klimatické podmínky v letním období jsou velmi příznivé. Teplota vzduchu překračuje 30°C a teplota vody se pohybuje mezi 20 až 25°C. Voda v jezeře je po celou sezónu čistá, bez sinic. Jezero je obklopeno lesy, plážemi a chatami. Oplývá mimořádnými přírodními scenériemi, zejména hluboce zaříznutými meandry, skalnatými stěnami, bizarními skalními útvary a hlavní dominantou je bílá visutá lávka, která spojuje Vranov s upravenou písčitou pláží.

Přijdou si na své jak mladí lidé, kteří touží po aktivním odpočinku plného adrenalinu a zábavy, tak i rodiny s dětmi.

Vranovská pláž nabízí zapůjčení vodních šlapadel, elektrolodí, elektroskútrů, elektrokol, kanoí, kajaků, ale také windsurfingu, horských kol a mnoho dalšího. Sportovní nadšenci se mohou protáhnout na hřišti při volejbalu, nohejbalu nebo fotbálku. Areál je také vybaven minigolfem, fitcentrem a hřištěm na squash.
5b7c188352ab4obrazek.png

Že windsurfing, elektrolodě či horská kola nejsou pro vás dostatečným adrenalinem? Vyzkoušejte Kienovu houpačku – skok z mostu na dynamickém laně nad Švýcarskou zátokou nebo lanový park. Tyto aktivity rozhodně potěší každé adrenalinové srdce.
5b7c187271b3dobrazek.png

Rodiny s dětmi potěší informace, že Vranovská pláž nabízí animační programy, dětskou hernu „Dětský svět“ a dětské hřiště, loutkové divadlo, ale také výtvarnou dílničku.

Po sportovních aktivitách či odpočinku se můžete osvěžit a občerstvit ve stáncích, restauracích či barech. Nabídka pokrmů a nápojů je více než pestrá. Na tomto místě by byl hřích strávit pouze den, a proto je tu připraveno plno možností k ubytování. Od kempu vybaveného pro stany, ubytovny, penziony, chatky, hotely až po mobilheimy (bungalovy).
5b7c18519b7beobrazek.png

Tak jak strávíte poslední letní dny?

Více inspirace naleznete zde.

Přečtěte si také:

Uložit

Reklama