64635c6fb4623obrazek.jpgNové vestavné mikrovlnné trouby MORA přicházejí na trh ve třech provedeních s různým výkonem, výbavou, ovládáním a barevným provedením, aby vytvořily ideální pár s kombinovanými pečicími troubami z nedávno uvedené nové generace vestavných trub této značky. Jsou vhodné nejen pro instalaci do horních či vysokých skříněk, ale i pro boční skříňky. Montáž usnadňuje integrovaný rámeček.

Nové mikrovlnné trouby vybavené výkonným Quartz grilem s výkonem až 1200 W v pěti výkonových stupních a umožňují vedle klasického ohřevu či rozmrazování také grilovat. Navíc dovedou i připravit dokřupava pokrmy z menších porcí masa nebo třeba pizzu kombinovanou technikou – spojením mikrovlnného ohřevu a grilu. Jsou připravené i pro vícefázovou přípravu pokrmů, například rozmrazení s následným grilováním.

Mají až devět přednastavených programů, například pro pečení kuřecího masa, ryb či pizzy. Nechybí ani praktický program ECO Clean pro pohodlné čištění nerezového vnitřku trouby například po grilování – stačí vložit misku s vodou a zvolit příslušný program; pára nečistoty změkčí, a ty pak jsou snadno setřít hadříkem. Trouby se ovládají jednoduše a intuitivně – podle provedení knoflíkem a tlačítky, nebo pomocí dotykovém panelu. Jsou opatřené i ochranou proti otiskům prstů či dětským zámkem.

Příklad novinky: MORA VMT 745 B

Vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 745 B s čelním panelem z černého skla přinese do domácnosti bezpočet nových možností a skvěle doplní některou z nových pečicích trub. Díky spojení výhod mikrovlnného ohřevu a Quartz grilu s výkonem až 1200 W můžete připravovat pokrmy rychleji a úsporněji kombinovanou technikou či vícefázovým způsobem. Trouba má 9 přednastavených programů, jednoduché a intuitivní dotykové ovládání i ochranu vnějšího povrchu proti otiskům prstů. V nerezovém vnitřku trouby o objemu 25 l je umístěn otočný talíř s průměrem 315 mm. Neustálé otáčení otočného talíře umožňuje mikrovlnám efektivně a rovnoměrně ohřívat jídlo bez jakýchkoli studených míst. Vnitřek trouby lze jednoduše vyčistit díky funkci ECO Clean.

64635caee90acobrazek.jpg

Mikrovlnná trouba stojí 7 990 Kč.


MORA PLNÁ ŽIVOTA - www.mora.cz
64635c64c40cdobrazek.jpg