5e3be3c563dc9obrazek.png
MORA má v českých domácnostech výsadní postavení už téměř 200 let a prožívá v rodinách mnohé příběhy a společné chvíle už po mnoho generací. I proto, že spotřebiče této ikonické značky – od velkých i 5e3be3e773b14obrazek.pngmalých kuchyňských spotřebičů přes ohřívače vody až po plynová topidla – promyšleně propojují historii s inovacemi. MORA se spoléhá na osvědčené, a přitom vychází vstříc i moderním rodinám, které mají rády spotřebiče plné technologií. Díky vyspělým funkcím totiž pomáhají výrobky této značky ušetřit čas, aby všichni mohli být více spolu, prožít něco zajímavého, a přitom zdravě žít.

„Kampaň „Spolu nám to šlape“ jsme odstartovali vloni. Těší nás, jak dobře byla přijata. Lidé si píší o nové recepty, účastní se jako celé rodiny sportovních aktivit, s velkým ohlasem se setkala i čtyřkolová soutěž o cyklodresy MORA s aktivačními tipy Kateřiny Neumannové a Hanky Kynychové. Lidé fandí i našim charitativním projektům,“ říká Regina Netolická, Head of Marketing CZ/SK Gorenje group.

5e3be414b99f5obrazek.pngI letos tedy přibydou oblíbené Katčiny a Hančiny recepty a tipy na pestré a chutné jídlo. Obě mají bohaté zkušenosti s tím, jak dobít energii po náročném dni a obě zastávají filozofii, že ke štíhlému a zdravému tělu se musíte zdravě projíst bez hladovek a nesmyslných diet. Důležité je však přiměřené množství jídla s vyváženým poměrem cukrů, tuků a bílkovin, kdy je příjem v souladu s výdejem. A také dostatek pohybu i odpočinku jako protiváha dnešnímu uspěchanému životu.

„Opět proto podpoříme řadu outdoorových aktivit pro děti a rodiny, budeme součástí rodinných eventů s Čiperkami, proběhne i rodinná akce na Lipně pod záštitou Kateřiny Neumannové. Budeme znovu partnerem Světového poháru ve vodním slalomu. A zapojíme se také do projektu Nadačního fondu Hanky Kynychové „Hejbejte se a zpívejte“, který je zaměřen na děti z dětských domovů. Protože věříme, že pohyb do spokojeného a zdravého života zkrátka patří,“ uzavírá Regina Netolická.
5e3be44f9c38dobrazek.png
5e3be32a63856obrazek.png

Více na MORA.CZ

Reklama