Monsters neboli Příšerky s.r.o. je jednak animovaná rodinná komedie z dílny studia Pixar a nově také veselý motiv kolekce doplňků ekologické značky Lässig. Příšerky v pojetí tohoto německého výrobce děti rozhodně nevystraší, malá roztomilá monstra je naopak „ochrání“ při cestování za šera a tmy.

MonstersVyceněné zuby a vykulené oči bláznivé Mabel a hopsajícího Boba, dvou hlavních motivů na dětských batůžcích, taštičkách a taškách, kufřících či kapsáři do auta, jsou vyrobeny z reflexního materiálu, který funguje na principu zpětného odrazu světla. Ať už s dětmi půjdete za tmy brzy ráno do školky nebo se budete vracet za soumraku domů, s kolekcí Monsters budou děti na ulici bezpečně vidět. Motiv příšerek najdete také v nabídce dětského nádobí značky Lässig, která zahrnuje praktický jídelní set nebo samostatný příbor, talířek, mističku, hrneček a bryndák.

Do školky i na výlet

Kolekce na cesty s reflexními prvky zahrnuje klasický batůžek, dětský kufr, taštičku na hygienu, sportovní tašku i šikovný kapsář do auta. Všechny doplňky Lässig jsou založeny na veselém provedení, praktičnosti a přehledném uspořádání. Zavazadlům nechybí jmenovka ani spousta kapsiček a přihrádek. Každý z doplňků je k dispozici v holčičí a klučičí variantě.

Monsters

Doma u stolu

MonstersNa okamžiky, kdy dítě začne z části nebo zcela samo papat, je dobré se vybavit. Základem je kvalitní bryndák, který v kolekci Lässig Monsters najdete šusťákový s dlouhými rukávy. Do začátků lze pořídit jídelní set s děleným táckem, mističkou, hrnečkem a lžičkou. Nebo můžete samostatně koupit dětský příbor, hrneček s picím víčkem, talířek nebo mističku. Většina melaminového nádobí je vybavena protiskluzovým proužkem.

Monsters

Značku Lässig na český trh dováží výrobce a prodejce dětského zboží společnost Babypoint. Pro více informací navštivte www.babypoint.eu nebo www.lassig-fashion.cz.