...to jsou dva příběhy v jednom, které nám poslala čtenářka s nickem Peggy89. Přečtěte si její vzpomínky na dětství, o kterých tvrdí, že jsou obyčejné

Historky se zvířaty mám většinou obyčejné. Třeba jak mě vítal od tety pes tím, že na mě skočil, shodil mě ze 4 schodů a pak mě začal olizovat, že mě strašně rád vidí. 

Další třeba jak jsme s tátou na procházce našli zraněnou srnku, bylo vidět, že má zlomenou nohu. Táta že ji vezme jednomu myslivci, ať jí buď pomůže nebo ať si z ní dělá, co chce. Srnku vzal teda za záda a jak jsme procházeli vrátky k nám na zahradu, tak se srnka lekla a vykopla jednou nohou, za tátou stála sestra a schytala to rovnou do oka, takže pak chodila týden s fialovým okem. To jsme jezdili k tátovi jen na víkendy jelikož naši byli rozvedeni. Jak jsme pak přijeli k mámě a ta to viděla, tak hned volala tatovi a půl dne po něm řvala do telefonu.

Zajímavější byla jedna kdysi dávno. To si táta přivedl novou přítelkyni. Takže doma muselo být perfektně uklizeno, se sestrou jsme musely být hezky milé a slušné - jeho přítelkyně byla takový ten dost slušný typ. První den proběhl bez problémů, druhý nás vzal táta na procházku do lesa. Šli jsme po takové úzké cestičce a z jedné strany byl kámen. Já šla poslední, takže všichni prošli bez problémů a když jsem procházela já,pod naohama had tak se mi pod nohy proplazil had. Já jenom zakřičela ku*** had. Ten si pak lehl na druhou stranu cestičky a dál se vyhříval na sluníčku. Táta na to, že to je zmije, ale že jich tu u nás moc není. No přítelkyně byla velice nadšená, jak slyšela, jak tehdy asi 13-ti letá dcera jeho přítele ohavně mluví. No, ale musela to přežít ne, přece jen to je šok když se člověku proplazí pod nohama takový kamarád.

Peggy89

Milá Peggy89, jsem zvědavá, jak to dopadlo s tou srnkou? Vykurýroval ji hajný?

Text nebyl redakčně upraven

Reklama