Čtenářka Monika, která se účastnila našeho projektu Hubněte s Ketodiet, má celou kúru úspěšně za sebou a zhubla celkově krásných 11 kilo. Jak se cítí, jak na ni reaguje její okolí, na co se těší a doporučila by stejnou dietu ostarním? Přečtěte si v našem článku!

hubnutí

Jak hodnotíte celkově hubnutí s Ketodiet?
Hubnutí s Ketodiet je jediné, co mi zabralo a pomohlo dát dolů nechtěná kila. Bez trápení a velmi rychlé hubnutí, které vás začne bavit. Vím, že už se nechci vracet do starých kolejí. Za ty tři měsíce mám dole 11 kg, a to je zázrak.

hubnutíJak vaše dieta probíhala?
Dva měsíce to bylo hlavně o jídle od ketodiet + zelenina a poslední měsíc už jsem zařadila žitný chléb, ovesné vločky, ovoce...

Jak bude vypadat váš jídelníček, až skončíte s Ketodiet?
Nemám žádné chutě na něco, co bych nemohla, a určitě budu pokračovat tak, jak mi to bylo nastaveno. Cítím se dobře a mám plno energie.

Jak se teď cítíte?
Pro kontrolu jsem si nechala udělat krevní testy, které dopadly na jedničku s hvězdičkou. Tato dieta pro zdravého člověka není nijak nebezpečná a je méně zatěžující pro ženu než těhotenství (to jsou slova mého doktora), a testy to jen potvrdily. :-)

Je něco, co jste dřív jedla, a po Ketodiet už to do jídelníčku nezařadíte? Co vám nový stravovací režim přinesl?
Dříve jsem jedla sice zdravě, ale jídlo bylo špatně rozložené a nic moc pravidelně, a to jsem se naučila.

Už jste obnovila šatník, jak jste nám říkala? Jak se nyní cítíte při nakupování oblečení?
Koupené kalhoty o tři velikosti menší mi už zase padají, ale na léto mám plnou skříň oblečení, které jsem loni neoblékla a dneska je nosím a pořizovat nic moc nepotřebuji. Radost jsem si udělala několika tílky a nakupovat budu asi více až na podzim a zimu.

Jakou jste měla před dietou velikost a jakou máte nyní?
Měla jsem 44 a nyní mám skvělou 40!

Na co se teď těšíte?
Momentálně se těším na dovolenou, kam už za tři týdny odjíždíme, a trochu mám i obavy, abych tam moc nenabrala, ale budu se snažit dodržovat pravidla (5 jídel za den)a večer už jen něco lehkého. Prostě si to chci užít, protože si to zasloužím. :-D Ještě před dovolenou proběhne proměna s focením od redakce, a to jsem napnutá, jak to dopadne

.hubnutí

Doporučila byste Ketodiet kamarádkám?
Dietu držela současně i moje kamarádka a zhubla a je spokojená taky. Všem, co se ptají, jak se mi povedlo zhubnout, ráda dietu doporučím a mám kolem sebe několik lidí, co už hubnou, a držím jim palce. Myslím, že když to člověk chce, tak to s ketodiet jde na 100 %.

Projekt hubneme s Ketodiet

Předchozí tři příběhy čtenářek Miriam, Anny a Veroniky, které s námi a KetoDiet hubly v loňském roce, najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

Miriam zhubla v rámci našeho projektu s Ketodiet 12 kg, Anna 14 kg a Veronika 10 kg. To jsou opravdu krásné úbytky! Je jasné, že proces hubnutí je vždy o celkové změně, pokud si váhu chceme udržet nebo hubnout ještě dál.

Mám radost, jak to všechny tři posunulo, dokázaly kila sundat a o jídle a svém těle přemýšlet jinak. Všechny tři uvádějí, jak pro ně byla změna pozitivní. Naše další tři čtenářky můžete aktuálně sledovat v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

sd

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz.

Čtěte také:

Reklama