Málo platné. Ať se vám to líbí nebo ne, VyVolení jsou v současné době nejsledovanějším pořadem na našich televizních luzích a hájích. Ať jste tomuto typu pořadu a zábavy nakloněni či ne, nemáte úniku. Honza, Petr, Vladko, Michal, Rosťa, Saša, Monika…. na vás útočí všude, kam se mihnete.

 

Reality show VyVolení se během pár týdnů stala skutečným fenoménem. Kromě intrik, podvůdků, hádek a všelijakých soutěží, které můžeme den co den sledovat na obrazovce, se na vysokém počtu lačných diváků značným dílem podílí zcela jistě i dívenka s andělsky nevinnou tvářičkou a nikdy nemizícím smíchem či alespoň úsměvem. Monika.

 

Její dlouhé blonďaté vlasy a téměř nevinně vyhlížející oči zamotaly hlavu hned dvěma borcům z řad VyVolených.

 

Ten první je Saša. Tak trošku se stylizuje do role jakéhosi nadsamce, plánuje masturbaci ve skříni a včera přiznal své „zářezy na pažbě“, když na otázku, kolik měl v životě partnerek, lhostejně odpověděl: „Já nevím, nepočítal jsem to. Asi padesát.“

 

Druhým aktérem v tomto milostném trojúhelníku je Rosťa. Hošík o poznání nevinnější než Saša, plašší a řekla bych, že i slušnější. Na stejný dotaz, kolik měl dívek, stydlivě a celkem nerad přiznal, že sedm.

 

Mezi těmito dvěma mladíky umně, svádivě a s lehčím či větším flirtem poletuje nevinnost sama. Monika.

 

A plete jim hlavy opravdu dokonale. Chvíli tančí smyslné erotické tance se Sašou, aby se posléze něžně mazlila s Rosťou, v její postýlce se – zatím ve vší počestnosti – střídají oba dva a občas v ní zakotví i všichni tři současně. A tak jsme mohli zahlédnout v záběru infrakamery Sašovu ručku šmátralku, která se uvelebila v nebezpečné blízkosti Moniččiného rozkroku.

 

Skoro to vypadalo, že sama Monika nemá jasno. Anebo má naopak jasno dokonale. Je to pro ni hra a způsob, jak zaujmout diváky a udržet se ve Vile co nejdéle. Zatím sice neukázala ani ňadro, ale tímto svým počínáním má zajištěno, že vyloučena hned tak nebude. Diváci jsou lační po lechtivých scénách a jak to vypadá, Monika má v plánu jejich požadavky uspokojit. Zatím si sice dává trošku načas a napíná nejen celou diváckou obec, ale především dva výše zmíněné nešťastníky.

 

I když – třeba se už zablesklo. Včera totiž Monika opustila společné lože, které momentálně sdílí s Rosťou, a dala si rande se Sašou v sauně. Po pár sklenkách vína následoval ploužáček na zahradě a pak… pak něco velmi výmluvného v bazénu. Že by už konečně? Byl Saša zachráněn před potupným útočištěm ve skříni?

 

Co myslíte? Je Monika vypočítavá mrška? Anebo se prostě jen baví? Či je to z její strany přesně propočítaná kalkulace, kterak k jedenácti miliónům přijít?

Reklama