onika.jpg

Foto: Profimedia

Ačkoliv už se údajně dostala po porodu zpět na svou váhu, tělo ještě nemá takové, jako před těhotenstvím. Vůbec se za to ale nestydí a bere to tak, jak to je. Jde o přirozenost. Není jednou z těch slavných osobností, které se vystavují krátce po porodu v plavkách a ukazují, jak mají zpátky břišní svaly a štíhlé pevné bříško.

Monika se nestydí ukázat realitu, kterou zná většina žen, které už měly tu čest rodit. Bříško, které je ještě částečně povolené, ukazuje na instastories pravidelně od porodu. Nyní natočila také vtipné Reel video, kde se snaží ukázat realitu versus různé pózy, při kterých se dají nedokonalosti částečně, a někdy i docela hodně zamaskovat.

Ostatní ženy na sociální síti Moniku ve velkém podporují a děkují jí, že je svá jde takzvaně s kůží na trh. „Konečně někdo slavný ukázal realitu. Super. Mám ráda váš profil. Je lidský, bezvadný. S poporodním pupkem jsem v tom s váma,“ napsala k videu jedna z uživatelek. „Konečně někdo, kdo si na nic nehraje a ukazuje realitu,“ píše jiná.

A další se přidává: „Klobouk dolů, Moniko. Tohle vlije optimismus a vrátí ztracené sebevědomí tolika ženám. Z každé strany se na nás valí fotky dokonalých (vyretušovaných) těl dva dny po porodu.“

Zdroj: Instagram Moniky Leové