626568ecca8a3cl.jpg
Foto: Profimedia

Na první fotografii zpěvačka vynesla trendy monochromatický komplet, který pořídila na Zalandu. Outfit ve sladce růžové sestával z kalhot s vysokým pasem, crop topu, trenčkotu a bílých tenisek. Jde o ideální kombinaci na jaro, která přesně odpovídá označení sportovní elegance.

Na druhém snímku pózuje Monika Bagárová v rudých šatech, které si oblékla na udílení cen Český slavík 21. Zaujala zejména skládaná sukně a vysoký rozparek. Šlo o model značky Poner. Zpěvačka k němu zvolila stříbrné doplňky v podobě sandálků a náhrdelníku a k šatům sladila výraznou červenou rtěnku.

Abyste na zpěvačku narazili v něčem, co jí vyloženě nesluší, museli byste mít opravdu velké štěstí. Okouzlující byla i v pokročilejším stádiu těhotenství, když čekala dceru Rumiu. Černý elegantní model na jedno rameno s rozevlátým rukávem vytvořil brněnský návrhář Miroslav Michael Knot.

Přestože Monika Bagárová vdaná není, v šatech, které si oblékla na koncert pro Kapku Naděje, by se okamžitě mohla postavit před oltář. A byla by skutečně půvabnou nevěstou. Nápaditý krajkový model se splývavou látkou spadající z ramen opět vytvořil Miroslav Michael Knot.

Zdroje: Instagram Moniky Bagárové

Reklama