Monika Bagárová je jednou z nejpopulárnějších zpěvaček u nás. V roce 2009 se v rámci soutěže Česko – Slovensko hledá Superstar umístila na 5. místě a od té doby její hvězda stoupá výš a výš. Minulý rok jí diváci mohli vidět jako porotkyni soutěže Superstar, a to už poněkolikáté v řadě. Monika není inspirací jen pro dospívající dívky, ale i ostatní ženy. Při svém nabitém programu, totiž bravurně zvládá i péči o svou dvouletou dceru Ruminku. Není se tedy čemu divit, že si Huawei na novou spolupráci vybral právě jí. 

62051b423bfe3obrazek.jpg

„Jsem velice ráda, že jsem se mohla stát ambasadorkou značky Huawei. Jako každá žena i já miluji krásné, ale zároveň kvalitní a praktické věci. Proto jsem byla nadšená, když jsem dostala možnost využívat zbrusu nový ohebný telefon Huawei P50 Pocket,“ říká Monika Bagárová. Nový Huawei P50 Pocket byl představen v Praze před dvěma týdny a je opravdovým šperkem mezi smartphony. Jeho revoluční design ve formě ohebného displeje a luxusní materiály dokazují, že Huawei se neustále posouvá kupředu. OLED displej o velikosti 6,9 palce a inovativní funkce, které umožňují zobrazení notifikací, i když je telefon složený, jsou zcela revoluční. Fotoaparát se může pochlubit systémem Ultra Spectrum Camera Matrix 4, s kterým dokáže zachytit i ty největší detaily, reálné textury a třeba zvětšené záběry v režimu makro snímku.

„Jsem neustále v pohybu, telefon využívám jak práci, tak k zachycení různých vzpomínek. Potřebuji, aby byl telefon praktický a aby se mi líbil. Huawei P50 Pocket splňuje všechny moje požadavky. Displej je dostatečně velký na to, abych mohla pohledně řešit pracovní věci a když mobil nechci používat, jen ho zaklapnu a díky kompaktní velikosti se mi vyjde i do kapsy,“ říká Monika.

62051a901731dobrazek.jpg