První fotku k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Ula. Chcete-li vidět, jak vypadá její chlap, neváhejte a otevřete tuto novinku. Názor redakce: fešák k pohledání! Hlasujte, zda si Ula vybrala dobře...

Téma dne - nej mého chlapa.
Níže si prohlédněte fešáka, kterého si vybrala čtenářka Ula...


Dobrý den,
posílám aktuální fotku momentku z letního koupaliště. Myslím si, že kdyby věděl, že budu foto někam posílat, že by zrovna nadšený nebyl, ale pochlubit se chci a k tématu se fotka hodí.
Na mém manželovi se mi nejvíce líbí jeho modré oči s dlouhými řasami, ty jsou opravdu moc pěkné, také jeho vysoká statná postava. Zjistila jsem, že bych asi s žádným tintítkem žít nemohla, protože bych měla pocit, že by mě pořádně neochránil. U toho mého muže mám pocit, že jsme já i moje tři děti pod jeho ochrannými křídly a je nám tak fajn.

chlap

Ale nejvíce ho obdivuji za to, jaký dokáže být tatínek, že má ještě na děti nervy v době, kdy už jsem vyčerpaná a nemůžu, že si s nimi povídá, mazlí se, rád jim uvaří a snaží se pro ně stále vymýšlet různé akce, hry a program např. na víkend. V noci obětavě děti přikrývá, konejší a je na něm vidět, že je rád tatínkem.
Každá žena, která si vybírá muže pro život, tak si zároveň vybírá i otce pro své budoucí potomky a já si myslím, že se mi to povedlo. Vybrala jsem si dobře.
Ula

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

Reklama