Středisko Mölltaler Gletscher využilo své možnosti a kontakty a vychází vstříc snowboardistům skutečně ve velkém stylu.

„Máme slušné zásoby sněhu, a protože široko daleko taková možnost není, rozhodli jsme se zpříjemnit letní dny našim návštěvníkům a nabídnout jim exkluzivní prostor užít si na prkně sníh i během letních dnů. Aby toho nebylo málo, na otevření našeho letního SNOW parku jsme pozvali skvělých jezdců z několika evropských zemí,“ vysvětluje Max Gottfried, ředitel střediska Mölltaler Gletscher.
5f0c3aee938f6obrazek.png
„Výhodou letního SNOW parku bude jeho umístění mezi sjezdovkami Schareck 1 a Schareck 2. díky čemuž nebude omezovat lyžaře a snowboardisté si budou moci naplno užít jednotlivé překážky. Těch bude celkem osm. Nebudou chybět raily a ani pořádný čtrnácti metrový jump. SNOW park budeme denně upravovat a chtěli bychom ho mít otevřený co nejdéle. Minimálně do konce července, respektive dokud bude zájem a podmínky nám to dovolí,“ doplnil Gottfried.

Důležitým benefitem nového letního snowparku bude skutečnost, že s výstavbou pomáhají zkušení domácí jezdci – mezi jinými i rakouský olympionik, snowboardista Clemens Millauer. Oficiální otevření nového snowparku se uskuteční již v pátek s tím, že otevírací happening vyvrcholí v neděli za účasti národních týmů z Rakouska, Itálie, Česka a Německa. Hlavní hvězdou bude světová šampionka a olympijská vítězka Anna Gasser z Rakouska. Chybět nebude ani česká olympionička a juniorská světová šampionka Šárka Pančochová.
5f0c3ae229eedobrazek.png
Středisko Mölltaler Gletscher v rakouském Korutansku provozuje spolu se sesterským střediskem Ankogel společnost TMR. Pro lyžaře je nejvýhodnější celoroční lyžování na tomto ledovci dostupná díky Šikovné sezónce PREMIUM, která je v předprodeji od začátku července za 399 EUR, později za 449 EUR. Šikovná sezónka PREMIUM umožňuje lyžovačku na 183 km sjezdovek ve 4 zemích – Vysoké Tatry a Jasná (SVK), Špindlerův Mlýn (CZE), Szczyrk (PL), Mölltaler Gletscher, Ankogel (AT).

Reklama